Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Czy jest możliwa śmierć z wyziębienia? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Śmierć z wyziębienia możliwa jest jedynie w Norwegii. Dzięki tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiecie się jak jej uniknąć i się przed nią chronić.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Ta strona poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla informuje o tym czy istnieje ryzyko śmierci bohatera w wyniku zbyt dużego wychłodzenia organizmu. To istotna kwestia podczas eksploracji wszystkich krain, w których panują niskie temperatury.

Tak, w AC Valhalla pojawia się ryzyko śmierci z wyziębienia - Assassins Creed Valhalla: Czy jest możliwa śmierć z wyziębienia? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Tak, w AC Valhalla pojawia się ryzyko śmierci z wyziębienia. Dotyczy ono sytuacji zbyt długiego przebywania w lodowatej wodzie. Po wskoczeniu do zimnej wody na obrzeżach ekranu zacznie pojawiać się szron. Jeśli nie wyjdziesz dostatecznie szybko z wody, to twój bohater zacznie stopniowo tracić punkty zdrowia. Brak reakcji na to zjawisko doprowadzi do jego śmierci. Bardzo podobną mechanikę w przeszłości zastosowano już m.in. w grze Assassin's Creed Rogue.

Musisz w szczególności pilnować się podczas eksploracji terenów w Norwegii, gdyż w regionach tych panują niskie temperatury. Jest to jeszcze ważniejsze w tych lokacjach, w których trzeba zanurkować po to żeby wyłowić jakiś leżący na dnie skarb. Warto użyć Wzroku Odyna przed zanurkowaniem po to żeby dokładnie określić lokalizację poszukiwanego ładunku i po zanurkowaniu płynąć w miarę możliwości w jego stronę w linii prostej.

W Assassin's Creed Valhalla nie musisz się na szczęście martwić o dostosowywanie ubioru Eivora do warunków pogodowych. Możesz swobodnie przemieszczać się po zimowych lokacjach nawet w tych strojach, które odsłaniają dużą część ciała bohatera.