Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Uosobienie gracji - jak zdobyć trofeum? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do Assassin's Creed Valhalla zawiera opis osiągnięcia Uosobienie gracji (A Picture of Grace). Zdobędziecie je za wbiegnięcie w 30 przedmiotów podatnych na zniszczenie.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak zdobyć trofeum Uosobienie gracji - A Picture of Grace. Osiągnięcie to przyznawane jest za wbiegnięcie w 30 przedmiotów podatnych na zniszczenie.

Trofeum tym początkowo nie możesz się zajmować, gdyż standardowy sprint w wykonaniu Eivora nie jest w stanie niszczyć przedmiotów z otoczenia - Assassins Creed Valhalla: Uosobienie gracji - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Trofeum tym początkowo nie możesz się zajmować, gdyż "standardowy" sprint w wykonaniu Eivora nie jest w stanie niszczyć przedmiotów z otoczenia. Musisz dzięki pozyskiwaniu i wydawaniu punktów rozwoju dotrzeć na samą górę drzewka umiejętności i doprowadzić do zakupienia umiejętności Sprint Bash. Pozwala ona na uderzanie ludzi ORAZ przedmiotów w trakcie wykonywania sprintu.

1 - Assassins Creed Valhalla: Uosobienie gracji - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Obiekty nadające się do zniszczenia możesz odnajdywać w praktycznie każdej większej lokacji - Assassins Creed Valhalla: Uosobienie gracji - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Obiekty nadające się do zniszczenia możesz odnajdywać w praktycznie każdej większej lokacji. Dobre miejsce do szybkiego zdobycia trofeum to punkt widokowy Black Peak z regionu Grantebridgescire. Wewnątrz zrujnowanej wieży znajduje się ogromna liczba dzbanów nadających się do rozbijania.

W celu inicjowania sprintu musisz mieć cały czas wciśniętą lewą gałkę analogową - Assassins Creed Valhalla: Uosobienie gracji - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W celu inicjowania sprintu musisz mieć cały czas wciśniętą lewą gałkę analogową. Tylko wtedy Eivor rozpocznie "silny sprint" i będzie automatycznie niszczył wszystkie małe przeszkody na swojej drodze. Powtarzaj tę czynność do momentu zdobycia trofeum.