Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zeloci/Fanatycy (Zealots) | Zakon Starożytnych Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie informacje o identyfikacji i eliminacji wszystkich zelotów (Zealots) powiązanych z Zakonem Starożytnych (The Order of the Ancients).

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Ta strona poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla zawiera zestawienie wszystkich zelotów (Zealots) powiązanych z Zakonem Starożytnych. Dowiesz się po jakich obszarach świata podróżują poszczególni fanatycy, jaką Moc posiada każdy z zelotów i o co zadbać przed przystąpieniem do pojedynku z zelotem.

Porady i informacje wstępne

Zelotów możesz identyfikować odnajdując ich w trakcie eksploracji świata gry - Assassins Creed Valhalla: Zeloci/Fanatycy (Zealots) | Zakon Starożytnych - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zelotów możesz identyfikować odnajdując ich w trakcie eksploracji świata gry. Po tym jak dostatecznie zbliżysz się do najemnika (zdecydowana większość z nich pozostaje w ciągłym ruchu) na mapie pojawi się ikona. Jest to niewystarczające. Musisz na tyle zbliżyć się do tego elitarnego przeciwnika, by pojawiła się informacja o jego zidentyfikowaniu (przykład takiego komunikatu na dołączonym obrazku). Dopiero wtedy informacje na temat zelota dodane zostaną do zakładki Zakonu Starożytnych.

Możesz mieć niestety problemy z odnalezieniem wielu zelotów, gdyż ich ikony pojawiają się na mapie dopiero gdy będziesz kilkaset metrów od nich. Staraj się podróżować głównymi traktami w obrębie regionu, w którym ma przebywać dany zelot. Zwiększy to twoje szanse wpadnięcia na poszukiwaną osobę. Radzimy również reagować na bieżąco na wszystkie znaleziska. Nawet jeśli nie planujesz od razu atakować zelota, to po zidentyfikowaniu go jego ikona pozostanie już na mapie świata na stałe.

Każdy fanatyk ma swój własny poziom Mocy i nie musi on pokrywać się z poziomem regionu, w którym przebywa - Assassins Creed Valhalla: Zeloci/Fanatycy (Zealots) | Zakon Starożytnych - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Każdy fanatyk ma swój własny poziom Mocy i nie musi on pokrywać się z poziomem regionu, w którym przebywa. Jako że wrogowie ci dysponują wieloma silnymi i unikalnymi atakami nie radzimy próbować zabijać zelotów o wyższym poziomie mocy od Eivora, bo możesz mieć spore problemy. Zdecydowanie trzymaj się z dala od fanatyków oznaczonych na czerwono, a więc tych, których poziom Mocy jest wyższy o ponad 30 punktów od Mocy głównego bohatera.

Do każdego pojedynku z zelotem warto się odpowiednio przygotować - wylecz w pełni bohatera, postaraj się zabrać ze sobą jak najwięcej prowiantu, naładuj adrenalinę i zaopatrz się w zapas strzał (przydadzą się one do celowania w słabe punkty na ciele przeciwnika). Dodatkowo tuż przed rozpoczęciem pojedynku warto zapisać stan gry (może to być np. szybki zapis) żeby w razie porażki móc w łatwy sposób powtórzyć walkę.

Przebieg walk z poszczególnymi zelotami jest zbliżony, choć każdy z nich może zaskoczyć cię jakimiś unikalnymi atakami, umiejętnościami lub pomocnikami (np - Assassins Creed Valhalla: Zeloci/Fanatycy (Zealots) | Zakon Starożytnych - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przebieg walk z poszczególnymi zelotami jest zbliżony, choć każdy z nich może zaskoczyć cię jakimiś unikalnymi atakami, umiejętnościami lub pomocnikami (np. w postaci oswojonego zwierzęcia). Bądź przede wszystkim gotowy do tego, że fanatycy są w stanie skutecznie walczyć zarówno w zwarciu, jak i dystans.

Uważaj też na częste czerwone ataki zelotów oraz na rozrzucane przez wielu z nich różnorakie pułapki - po znalezieniu się w zasięgu rozstawionej na ziemi pułapki Eivor może otrzymać obrażenia albo zostać podpalony czy ogłuszony. Najlepiej oddalać się od lokacji z pułapkami i pozwalać na to żeby mini-boss podążył za Eivorem.

Zelotów staraj się atakować w odludnych lokacjach - Assassins Creed Valhalla: Zeloci/Fanatycy (Zealots) | Zakon Starożytnych - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zelotów staraj się atakować w odludnych lokacjach. W przeciwnym razie do walk mogą dołączyć "zwykli" przeciwnicy z okolicy i może to być sporym problemem, zwłaszcza jeśli posiadają oni wyższy poziom mocy od Eivora. Pamiętaj, że nie musisz nigdy śpieszyć się z zaatakowaniem zelota, gdyż żaden z nich bezpowrotnie nie "ucieknie". Śledź zelota do momentu znalezienia dobrego miejsca do ataku.

Staraj się nie oddalać zbytnio od zelota w trakcie walk, bo jego pasek zdrowia może się zresetować. Oznacza to po prostu, że zelot odzyska pełnię zdrowia i całą walkę trzeba będzie rozpocząć od zera.

Zostało jeszcze 71% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie