Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Polska wersja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika znajdziecie informacje na temat polskiego języka w grze Assassin's Creed Valhalla. Dowiecie się czy w grze występują polskie napisy i dubbing.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje na temat polskiego języka w grze Assassin's Creed Valhalla. Dowiesz się czy w grze jest polski dubbing i polskie napisy oraz czy można dowolnie przełączać się pomiędzy różnymi dubbingami i napisami.

Polskie napisy

Tak, w grze Assassin's Creed Valhalla możesz swobodnie zmienić napisy na polskie w opcjach gry. Język możesz zmienić w każdym momencie rozgrywki jednak wiąże się to z automatycznym zapisem i przejściem do ekranu wczytywania. Po przeładowaniu wersji językowej zaczniesz rozgrywkę w tym samym miejscu.

  1. Napisy związane z Interfejsem (nazwy przedmiotów, misji, lokacji itd.) zmienisz w opcjach Interfejsu;
  2. Napisy związane z dialogami zmienisz w opcjach Głosu.

Polski dubbing

Nie, w grze Assassin's Creed nie ma możliwości wyboru polskiego dubbingu. Domyślnym językiem dla wszystkich kwestii mówionych jest język angielski.

Angielski dubbing i polskie napisy - czy to możliwe?

Tak, w grze Assassin's Creed Valhalla możesz swobodnie zmieniać poszczególne ustawienia językowe. Dzięki temu możesz cieszyć się oryginalnym angielskim dubbingiem i np. włączyć dodatkowe napisy w języku angielskim, ale polskie napisy interfejsu i na odwrót.