Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak naprawić brak napisów, dźwięku, dialogów? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla opisuje bug występujący w grze, wiąże się on z brakiem napisów, dźwięku i dialogów. Dowiecie się z niej jak rozwiązać problem, aby nie psuł on wam rozgrywki.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Z tej strony poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się w jaki sposób naprawić problem z brakiem napisów, dźwięku i dialogów na PC.

Gra Assassin's Creed Valhalla zadebiutowała w dniu 10 listopada 2020 roku i od samego początku wielu posiadaczy edycji PC skarżyło się na problem z brakiem napisów, dźwięku i dialogów. Jeśli ten problem dotyczy również i Ciebie warto spróbować poniższego rozwiązania.

  1. W aplikacji Ubisoft Connect przejdź do właściwości gry Assassin's Creed Valhalla;
  2. W sekcji wersji językowej wybierz język angielski;
  3. Uruchom grę, a ta sama powinna ściągnąć ewentualne brakujące paczki językowe.
Jeśli nie chcesz grać w angielskiej wersji językowej możesz to zmienić w opcjach wewnątrz gry (zakładki interfejs oraz dźwięk) lub ponownie przestawić ustawienia z poziomu aplikacji Ubisoft Connect - Assassins Creed Valhalla: Jak naprawić brak napisów, dźwięku, dialogów? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli nie chcesz grać w angielskiej wersji językowej możesz to zmienić w opcjach wewnątrz gry (zakładki interfejs oraz dźwięk) lub ponownie przestawić ustawienia z poziomu aplikacji Ubisoft Connect.