Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Kto jest zdrajcą Somy? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Dzięki tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiecie się kto jest zdrajcą Somy. Ten wątek pojawia się w trakcie sagi (serii questów) w regionie Grantebridgescire.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się kto jest zdrajcą w głównej linii questowej Somy. To jeden z ważnych wyborów dokonywanych podczas przechodzenia kampanii. Nieprawidłowy wybór zdrajcy może mieć negatywne konsekwencje w dalszej części gry.

Poniższy opis zawiera spojlery na temat wydarzeń i wyborów z głównej kampanii, a konkretnie linii questowej regionu Grantebridgescire.

Z tematem zdrajcy po raz pierwszy spotkasz się podczas wykonywania sagi (serii questów) w regionie Grantebridgescire - Assassins Creed Valhalla: Kto jest zdrajcą Somy? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Z tematem zdrajcy po raz pierwszy spotkasz się podczas wykonywania sagi (serii questów) w regionie Grantebridgescire. W krainie tej Eivor spotyka się z przywódczynią Somą i m.in. pomaga jej w odzyskaniu kontroli nad osadą Grantebridge.

W skład zaufanego kręgu doradców / kapitanów Somy wchodzą Birna, Galinni i Lif - Assassins Creed Valhalla: Kto jest zdrajcą Somy? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W skład zaufanego kręgu doradców / kapitanów Somy wchodzą Birna, Galinni i Lif. W trakcie zaliczania linii fabularnej dowiesz się od Somy, że jedna z tych osób jest zdrajcą, tzn. współpracowała z Wigimundem i ułatwiła mu zdobycie Grantebridge podstępem.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie