Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Randvi - romans Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje na temat romansu z Randvi. Dowiecie się kim jest kobieta, gdzie można ją spotkać, jak rozpocząć romans i co sprawi, że będziecie mogli się z nią przespać.

Ostatnia aktualizacja: 5 stycznia 2024

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak nawiązać romans z Randvi. Informujemy o tym kim jest Randvi, gdzie można ją spotkać, jakie kroki wykonuje się przed rozpoczęciem romansu i czy można przespać się z Randvi.

Romans z Randvi jest dostępny dla obu płci. Możesz grać postacią mężczyzny lub kobiety i nie zablokuje to żadnej opcji romansowej.

Kim jest Randvi?

1 - Assassins Creed Valhalla: Randvi - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Randvi to żona Sigurda, przybranego brata Eivora - Assassins Creed Valhalla: Randvi - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Randvi to żona Sigurda, przybranego brata Eivora. Pojawia się ona od samego początku gry, gdyż początkowo mieszka w wiosce Fornburg w Norwegii. Randvi dołącza do Wikingów, którzy wyruszają na podbój Anglii. Od tego momentu możesz ją spotykać w głównym budynku osady. Randvi stoi przy stole z Mapą Przymierzy i trzeba z nią każdorazowo spotykać się przy planowaniu wypraw do nowych krain z zamiarem pozyskiwania kolejnych sojuszników.

Z rozmów z udziałem Randvi dowiesz się, że jej małżeństwo z Sigurdem zostało zaaranżowane dla dobra dwóch różnych wikińskich klanów i że nie obdarza swojego męża głębokimi uczuciami. W ochłodzeniu relacji Randvi z Sigurdem nie pomogło to, że przed wydarzeniami przedstawionymi w grze Sigurd dużo czasu spędził na podbojach, zaś w tym samym czasie Randvi mieszkała sama w Fornburgu.

Jak zacząć romans?

Z Randvi powiązany jest poboczny quest Taken for Granted - Assassins Creed Valhalla: Randvi - romans - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Z Randvi powiązany jest poboczny quest Taken for Granted. Okazja do rozpoczęcia tego zadania pojawia się pytając się Randvi, czy wszystko u niej w porządku. Ta "złota" opcja dialogowa powinna pojawić się w trakcie spotkania z Randvi po zawiązaniu trzech sojuszy i po zaliczeniu linii questowej w regionie Grantebridgescire. Dla przypomnienia jest to seria questów powiązanych z postacią Somy i dotyczących wytypowania zdrajcy w jej szeregach.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie