Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - podstawowe informacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Z tej strony poradnika do Assassin's Creed Valhalla zdobędziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat Zakonu Starożytnych (The Order of the Ancients). Dowiecie się jak odblokować drzewko członków zakonu, jak ich odnajdywać, identyfikować, zabijać i jakie nagrody za nich dostaniecie.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz najważniejsze informacje na temat Zakonu Starożytnych - wrogiego ugrupowania ze świata gry. Dowiesz się m.in. jak odblokować drzewko członków zakonu, jak identyfikować i zabijać osoby z zakonu, a także jakie nagrody przewidziano za eliminowanie członków zakonu.

Zakon Starożytnych - kim są?

Zakon Starożytnych to jedno z dwóch sekretnych ugrupowań w grze Assassins Creed Valhalla - Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - podstawowe informacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zakon Starożytnych to jedno z dwóch sekretnych ugrupowań w grze Assassin's Creed Valhalla. Najprościej można ich określić mianem przodków Templariuszy. Członkowie Zakonu są poganami i dążą do sekretnego kontrolowania ludzkości poprzez umieszczanie swoich członków na wpływowych stanowiskach. Zakon Templariuszy ma ściśle ustalioną hierarchię w swoich szeregacj. Każdy magister ma pod sobą kilku podwładnych- kapłanów i palatynów. Na czele Zakonu Starożytnych stoi jedna osoba- Wielki Mistrz. Jego tożsamość jest oczywiście początkowo ukryta.

Z Zakonem Starożytnych walczy w grze ugrupowanie o nazwie Ukryci (Hidden Ones), którzy dla odmiany są przodkami Zakonu Asasynów. Eivor i inni Wikingowie będą pomagali w trakcie gry Ukrytym w zwalczaniu Zakonu Starożytnych.

Assassin's Creed Valhalla: Lista wszystkich członków Zakonu Starożytnych

W AC Valhalla do wyeliminowania jest w sumie 45 osób powiązanych z Zakonem Starożytnych - jest to 15 zelotów (najemników), 29 członków zakonu oraz 1 przywódca zakonu - wielki mistrz:

  1. Magister 1 - Motyka
  2. Magister 2 - Lira
  3. Magister 3 - Narzędzie
  4. Magister 4 - Imadło
  5. Magister 5 - Kil
  6. Zeloci / Fanatycy
  7. Wielki Mistrz Zakonu Starożytnych - Ojciec

Informacje na temat personaliów osób z Zakonu Starożytnych oraz ich miejsc pobytu znajdziesz na kolejnych stronach tego rozdziału poradnika. Podzieliliśmy je według magistrów, czyli członków zakonu średniego poziomu - większości z nich podlega kilka osób. Na osobnych stronach są informacje o wszystkich zelotach / fanatykach oraz o przywódcy / liderze tego ugrupowania, którego zamordowanie ostatecznie zakończy wątek Zakonu Starożytnych.

Zwalczanie Zakonu Starożytnych - jak zacząć?

Eivor nie jest początkowo świadomy istnienia Zakonu Starożytnych i nie wie też o ich odwiecznym konflikcie z Ukrytymi / asasynami - Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - podstawowe informacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Eivor nie jest początkowo świadomy istnienia Zakonu Starożytnych i nie wie też o ich "odwiecznym" konflikcie z Ukrytymi / asasynami. Możesz to odmienić dzięki postawieniu w osadzie Krucza Przystań biura Ukrytych. Kosztuje ono 400 materiałów budowlanych i 30 surowców - materiały te możesz pozyskać organizując najazdy / rajdy na opactwa znajdujące się w świecie gry.

Od asasyna Hythama dowiesz się, że Zakon Starożytnych rozprzestrzenił się po całej Anglii i że konieczne będzie zwalczanie jego działalności poprzez eliminowanie członków tego ugrupowania - Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - podstawowe informacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Od asasyna Hythama dowiesz się, że Zakon Starożytnych rozprzestrzenił się po całej Anglii i że konieczne będzie zwalczanie jego działalności poprzez eliminowanie członków tego ugrupowania.

Identyfikowanie i eliminowanie członków Zakonu Starożytnych

Gra doda do menu pauzy zakładkę o Zakonie Starożytnych - Assassins Creed Valhalla: Zakon Starożytnych - podstawowe informacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gra doda do menu pauzy zakładkę o Zakonie Starożytnych. Jest ona zbudowana na zasadzie drzewka - każde pole na tym drzewku to członek zakonu i początkowo będziesz znał tożsamość tylko kilku z nich.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie