Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Czym są zestawy / sety przedmiotów? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje o zestawach (setach) przedmiotów. Dzięki niej dowiecie się jakie nagrody można zdobyć na kompletowanie całego zestawu i jak wpływa to na rozgrywkę.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika dowiesz się czym są zestawy (sety) przedmiotów w grze Assassin's Creed Valhalla. Informujemy też o tym jakie nagrody przewidziano za kompletowanie sprzętu pochodzącego z tego samego zestawu.

Odnajdywane w grze AC Valhalla przedmioty mogą wchodzić w skład zestawów - setów - Assassins Creed Valhalla: Czym są zestawy / sety przedmiotów? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Odnajdywane w grze AC Valhalla przedmioty mogą wchodzić w skład zestawów - setów. Informację o tym czy i do jakiego zestawu wchodzi dany przedmiot możesz odczytać w jego opisie oraz podejrzeć na jego karcie. W przykładzie z obrazka jest to przedmiot z zestawu myśliwego (Huntsman Set).

Każdy zestaw składa się z 5 elementów stroju - kaptura, nakrycia głowy (hełmu), napierśnika, karwaszy oraz butów.

Najważniejszą cechą zestawów przedmiotów jest to, że zakładanie elementów stroju z tego samego zestawu odblokowuje premie do statystyk, które zawsze są widoczne w opisie przedmiotu pod jego nazwą - Assassins Creed Valhalla: Czym są zestawy / sety przedmiotów? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Najważniejszą cechą zestawów przedmiotów jest to, że zakładanie elementów stroju z tego samego zestawu odblokowuje premie do statystyk, które zawsze są widoczne w opisie przedmiotu pod jego nazwą. Początkowo są one szare i wtedy są jeszcze nieaktywne. Zmiana opisu premii na kolor biały symbolizuje, że bonus do statystyk jest aktywny.

Niezależnie od wybranego zestawu możesz zawsze liczyć na dwie premie do statystyk. Pierwsza premia jest przyznawane za korzystanie z kilku przedmiotów z tego samego zestawu. Drugą premię otrzymasz po założeniu wszystkich pięciu elementów ubioru z tego samego zestawu (przykład na powyższym obrazku).

Każdy set przedmiotów w pewnym stopniu powiązany jest z określonym stylem gry - Assassins Creed Valhalla: Czym są zestawy / sety przedmiotów? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Każdy set przedmiotów w pewnym stopniu powiązany jest z określonym stylem gry. Przykładowo przedmioty zestawu myśliwego mogą oferować premie do ataków dystansowych, a zestawy ukrytych (asasynów - powyższy obrazek) do skrytobójczych ataków. Warto w konsekwencji dążyć do odnajdywania, zakładania oraz ulepszenia elementów pancerza powiązanych z preferowanym stylem rozgrywki.