Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak aktywować szybką podróż? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ogromna mapa w Assassin's Creed Valhalla wymaga korzystania z punktów szybkiej podróży. Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje o odblokowywaniu konkretnych punktów i sposobie ich wykorzystywania.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Wielkość mapy w Assassin's Creed Valhalla sprawia, że podróżowanie bez szybkiej podróży byłoby uciążliwe. Na szczęście, w grze istnieje system szybkiej podróży, a na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak z niego korzystać.

Jak aktywować szybką podróż?

Podstawowymi punktami szybkiej podróży są punkty oznaczone na mapie ikoną kruka - Assassins Creed Valhalla: Jak aktywować szybką podróż? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Podstawowymi punktami szybkiej podróży są punkty oznaczone na mapie ikoną kruka. Z początku szybka podróż do tego miejsca jest niemożliwa, ale jeśli dostaniesz się na szczyt takiego punktu zostanie on na stale odkryty - będziesz mógł się do niego teleportować w każdym momencie (zdobywanie takich punktów pozwala Ci też odkryć cenne przedmioty i sekrety). Wystarczy, że otworzysz mapę, wybierz odkryty wcześniej punkt i skorzystasz z opcji szybkiej podróży.

Punkty szybkiej podróży (i synchronizacji mapy) łatwo rozpoznać - są to wysokie skały, które zostaną oznaczone na Twoim kompasie, jeśli będziesz w ich pobliżu - Assassins Creed Valhalla: Jak aktywować szybką podróż? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Punkty szybkiej podróży (i synchronizacji mapy) łatwo rozpoznać - są to wysokie skały, które zostaną oznaczone na Twoim kompasie, jeśli będziesz w ich pobliżu. Pamiętaj, aby za każdym razem odkrywać punkty - pomogą Ci one w eksploracji świata.

Kolejnymi punktami, do których możesz się teleportować, są odkryte osady i miasta. Wystarczy, że raz przybędziesz do takiego miejsca, a już zawsze będzie miało ono opcję szybkiej podróży na mapie.