Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak zmienić porę dnia? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Czas w grze Assassin's Creed Valhalla stale płynie. Na tej stronie znad zjecie informacje o tym jak zmienić porę dnia. Warto zaznaczyć, że czas wpływa na niektóre aktywności, np. w niektórych misjach należy poczekać do nocy.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

W Assassin's Creed Valhalla pora dnia zmienia się w czasie rzeczywistym. Możesz jednak w pewnym stopniu wpłynąć na upływ czasu i zmieniać porę dnia. Na niniejszej stronie poradnika poznasz wszystkie informacje o zmianie czasu w grze.

Jak zmienić porę dnia?

Podstawowym sposobem na zmianę pory dnia w Assassins Creed Valhalla jest medytowanie - Assassins Creed Valhalla: Jak zmienić porę dnia? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Podstawowym sposobem na zmianę pory dnia w Assassin's Creed Valhalla jest medytowanie. Medytację możesz rozpocząć w większości momentach gry - wyjątkiem jest walka czy trwanie ważnej misji. Opcja medytacji jest dostępna w menu dodatkowych akcji, które otworzysz przy pomocy przycisków:

PC

PS4 / PS5 - Assassins Creed Valhalla: Jak zmienić porę dnia? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

PS4 / PS5

Xbox One / Xbox Series S / Xbox Series X - Assassins Creed Valhalla: Jak zmienić porę dnia? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Xbox One / Xbox Series S / Xbox Series X

Warto dodać, że nie możesz wybrać ile godzin Eivor będzie medytował - Assassins Creed Valhalla: Jak zmienić porę dnia? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Warto dodać, że nie możesz wybrać ile godzin Eivor będzie medytował. Dzięki medytacji możesz przełączać się między dniem a nocą.

Dodatkowym sposobem na zmianę pory dnia w grze jest skorzystanie z łóżka w domu Eivora w osadzie. Działa to jednak identycznie jak medytacja.