Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak zresetować umiejętności? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie informacje dotyczące resetowania umiejętności. Dzięki temu możecie zmienić cały build w trakcie kilku minut, bez zbędnych problemów.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Różnorodność i mnogość umiejętności dostępnych w Assassin's Creed Valhalla pozwala na stworzenie przynajmniej kilku różnych typów postaci (buildów) - tylko od Ciebie zależy, czy skupisz się na walce w zwarciu, cichych zabójstwach czy atakowaniu z dystansu. Na szczęście, w grze możesz resetować umiejętności, więc build swojej postaci możesz zmieniać w trakcie jednej rozgrywki.

Jak zresetować umiejętności?

Resetowanie umiejętności w Assassins Creed Valhalla jest bardzo proste i przede wszystkim darmowe - Assassins Creed Valhalla: Jak zresetować umiejętności? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Resetowanie umiejętności w Assassin's Creed Valhalla jest bardzo proste i przede wszystkim darmowe. W każdym momencie rozgrywki możesz zresetować wszystkie lub jedną umiejętność, by odzyskać punkty umiejętności. W tym celu otwórz okno (drzewko) z wszystkimi umiejętnościami, a następnie wybierz opcję "Reset" na wybranej umiejętności lub opcję "Reset All Skills". W pierwszej opcji zresetujesz tylko jedną umiejętność i odzyskasz jeden punkt umiejętności. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy resetowana umiejętność jest wymagana do odblokowania kolejnych umiejętności (ustawionych wyżej na drzewku) - wtedy zostaną zresetowane wszystkie umiejętności powiązane ze sobą. Z kolei druga opcja ("Reset All Skills") zresetuje wszystkie umiejętności Eivora i przywróci wszystkie punkty umiejętności zdobyte podczas rozgrywki.

Chcesz poznać więcej informacji o umiejętnościach i rozwoju bohatera? Zajrzyj na inną stronę naszego poradnika - Rozwój i drzewka zdolności.