Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Chłodne powitanie/Unwelcome - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Chłodne powitanie (Unwelcome). W tym zadaniu musicie po prostu pozbyć się bandytów koczujących na przystani.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Chłodne powitanie (Unwelcome).

Na drodze Klanu Kruka pojawiła się kolejna przeszkoda - po odejściu synów Ragnara ich dawną osadę przejęli bandyci. Pora ich wyeliminować i przejąć teren dla własnych celów.

Nagroda za ukończenie misji: 3 400 XP.

Pozbądź się bandytów (Get rid of the bandits)

Gdy tylko Klan Kruka dobije do brzegu Sigurd nawiąże rozmowę z bandytami. Niestety, opryszkowie nie są zbyt przyjaźni i od razu chwycą za broń, by przepędzić przybyszów.

Na wybrzeżu zaroi się od wrogów - Assassins Creed Valhalla: Chłodne powitanie/Unwelcome - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Na wybrzeżu zaroi się od wrogów. Do pomocy będziesz mieć wiernych wojowników Klanu Kruka więc szybko powinniście sobie poradzić. Wśród przeciwników znajdzie się kilku łuczników i procarzy, których warto wyeliminować w pierwszej kolejności. Reszta przeciwników uzbrojona jest w broń białą - unikaj ich ataków lub paruj ich ciosy, by szybko ich wyeliminować.

Po walce udaj się do długiego domu - Assassins Creed Valhalla: Chłodne powitanie/Unwelcome - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po walce udaj się do długiego domu. Do środka możesz wejść przez dziurę w szczycie. W środku znajdziesz dwoje zakładników: Yanli i Rowana, którzy zgodzą się dołączyć do wikingów. W ten sposób Klan Kruka zdobył nowy dom - Ravensthorpe. Rozmowa z zakładnikami zakończy tę misję, a w ramach nagrody otrzymasz 3 400XP.