Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Szlakiem łabędzi (The Swan-Road Home). To pierwsze zadanie, które wykonacie na terenie Anglii. Waszym celem będzie pozbycie się barykady, aby móc przepłynąć dalej. Można wykonać tę część misji bez walki.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Szlakiem łabędzi (The Swan-Road Home).

Pod wodzą Sigurda Klan Kruka opuścił rodzinną Norwegię i płynie ku sercu Anglii, szukając synów Ragnara Lothbroka, podbijających te ziemie.

Opuść łańcuch morski (Release the naval chain)

Płynąc w stronę obozu Synów Ragnara załoga Sigurda natrafia na pierwszą przeszkodą - metalowy łańcuch wiszący w poprzek rzeki. Eivor otrzymuje swoje pierwsze zadanie i musi znaleźć sposób na zneutralizowanie przeszkody. Jeśli chcesz przejść ten etap sprawnie i eliminować wrogów po cichu postępuj według poniższych instrukcji.

Istnieje również alternatywne rozwiązanie tego zadania, bez walki. Wystarczy zakraść się do mechanizmu i zniszczyć blokady. Sigurd od razu podpłynie bliżej, by zabrać Eivora na pokład, a przeciwnicy nie będą mu w tym przeszkadzać.

Dostępu do mechanizmu blokady broni kilku żołnierzy - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dostępu do mechanizmu blokady broni kilku żołnierzy. W pierwszej kolejności warto pozbyć się przeciwnika obserwującego teren z wieży strażniczej. Schowaj się w krzakach i zdejmij go za pomocą łuku. Teraz możesz wejść do obozu poprzez lukę w drewnianej palisadzie i zająć się pozostałymi przeciwnikami.

Trzymając się krzaków podejdź blisko głównego wejścia do obozu - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Trzymając się krzaków podejdź blisko głównego wejścia do obozu. Gdy obok pojawi się patrolujący teren przeciwnik zagwiżdż, by zwabić go w krzaki i wyeliminuj Ukrytym Ostrzem. Ciało ukryj w krzakach, by nie zwróciło uwagi pozostałych żołnierzy.

Po chwili w to samo miejsce przyjdzie kolejny żołnierz, którego możesz wyeliminować dokładnie w taki sam sposób - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po chwili w to samo miejsce przyjdzie kolejny żołnierz, którego możesz wyeliminować dokładnie w taki sam sposób. Reszta przeciwników będzie już pilnować swoich pozycji i trzeba będzie się do nich pofatygować.

Wyjdź z obozu przez dziurę w palisadzie i trzymaj się moczarów przy rzece - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wyjdź z obozu przez dziurę w palisadzie i trzymaj się moczarów przy rzece. Na górze, przy mechanizmie łańcucha znajdziesz jednego przeciwnika. Wespnij się po ścianie i gdy tylko wróg odejdzie nieco na bok wyeliminuj go jednym ciosem.

Kolejnego przeciwnika możesz wyeliminować z wysokości - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kolejnego przeciwnika możesz wyeliminować z wysokości. Wysuń się nieco do przodu, by zyskać dobrą widoczność (pozostali żołnierze nie będą w stanie Cię zobaczyć), a następnie wykonaj zabójstwo. Lądując zajmiesz od razu bezpieczną pozycję za wozem i nie zostaniesz wykryty.

Jeśli dysponujesz umiejętnością łączonego zabójstwa możesz zajść przeciwnika po lewej stronie i zabić go przy pomocy Ukrytego ostrza, a następnie rzucić toporem w ostatniego wroga - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli dysponujesz umiejętnością łączonego zabójstwa możesz zajść przeciwnika po lewej stronie i zabić go przy pomocy Ukrytego ostrza, a następnie rzucić toporem w ostatniego wroga. Jeśli nie, postępuj według dalszych instrukcji.

Przeskocz przez mur po lewej stronie od wozu z sianem i obejdź obóz, by znaleźć się w krzakach po lewej stronie od pierwszego z żołnierzy. Zagwiżdż, by zwabić go bliżej, a następnie wyeliminuj.

Teraz pozostaje Ci zajść od tyłu ostatniego przeciwnika i wykończyć go - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Teraz pozostaje Ci zajść od tyłu ostatniego przeciwnika i wykończyć go. Obóz będzie wyczyszczony z wrogów i możesz zająć się mechanizmem łańcucha. Nie zapomnij przeszukać pobliskich na miotów i murowanej strażnicy, znajdziesz w nich nieco Srebra i materiałów.

Zniszcz dwie blokady łańcucha, by umożliwić statkowi Sigurda bezpieczne przepłynięcie przez barykadę - Assassins Creed Valhalla: Szlakiem łabędzi/The Swan-Road Home - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zniszcz dwie blokady łańcucha, by umożliwić statkowi Sigurda bezpieczne przepłynięcie przez barykadę. Wróć na statek i zajmij swoje miejsce, by ukończyć ten etap zadania i udać się do osady Halfdana.