Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Prawo urodzenia (Birthrights). W trakcie tego zadania dotrzecie do Alrekstadu i porozmawiacie z Basimem.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Prawo urodzenia (Birthrights).

Po tym jak Eivorowi udało się raz na zawsze rozprawić z Kjotvem Okrutnym młody Król Harald wezwał wszystkie norweskie klany na althing (zgromadzenie) do Alrekstad. Eivor opuszcza rodzinne strony i wybiera się w podróż do Hordafylke.

Nagroda za ukończenie misji: 3 400 XP.

Do Alrekstad możesz dotrzeć lądem lub zdecydować się na podróż Drakkarem - Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dotrzyj do Alrekstad (Reach Alrekstad)

Do Alrekstad możesz dotrzeć lądem lub zdecydować się na podróż Drakkarem. Idąc lądem będziesz mieć okazję wyeliminować kilku wrogów i zebrać nieco surowców więc jest to lepsze rozwiązanie.

Gdy tylko wejdziesz do osady będziesz musiał spotkać się z Sigurdem - Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy tylko wejdziesz do osady będziesz musiał spotkać się z Sigurdem. Znajdziesz go w budynku widocznym na powyższym obrazku. Gdy tylko wejdziesz do środka aktywujesz przerywnik filmowy.

Idź za Basimem (Follow Basim)

Na tym etapie misji Prawo urodzenia przejdziesz krótki samouczek z kamuflażu. Basim nauczy Cię, jak wmieszać się w tłum i poruszać się niepostrzeżenie tuż przed nosem wroga. Idź za Basimem, załóż na głowę kaptur i wysłuchaj jego rad.

W pewnym momencie Basim zatrzyma się i zleci Eivorowi krótki wypad na wrogie terytorium - Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W pewnym momencie Basim zatrzyma się i zleci Eivorowi krótki wypad na wrogie terytorium. Idź do wyznaczonego miejsca i staraj się nie rzucać w oczy. Aby sztuczka zadziałała musisz obejść wojowników stojących na warcie: idź przy namiotach po prawej stronie i nie zatrzymuj się nawet w momencie, gdy zaczną Cię zaczepiać.

Twoim celem jest chata za obozującymi wojownikami - Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Twoim celem jest chata za obozującymi wojownikami. Podejdź do drzwi, otwórz je i obejrzyj krótki przerywnik filmowy. W środku kryje się Grom z którym Eivor na razie nie może się rozprawić, by nie złamać warunków króla Haralda.

Wróć do Sigurda (Return to Sigurd)

Po konfrontacji z Gromem, tchórzliwym synem Kjotve Okrutnego, wróć do Sigurda - Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po konfrontacji z Gromem, tchórzliwym synem Kjotve Okrutnego, wróć do Sigurda. Gdy tylko wejdziesz do budynku widocznego na powyższym obrazku będziesz świadkiem spotkania zwołanego przez króla Haralda.

W trakcie przemówienia króla Haralda do dyskusji włączy się Grom - Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie przemówienia króla Haralda do dyskusji włączy się Grom. Będziesz musiał podjąć teraz decyzje co z nim zrobić. Możesz kazać go zabić, wygnać lub oddać jego los w ręce Haralda.

Bez względu na Twój wybór król Harald uzna Groma za wyrzutka i skaże go na wygnanie.

W późniejszym czasie król Harald zaproponuje Eivorowi dołączenie do jego klanu - Assassins Creed Valhalla: Prawo urodzenia/Birthrights - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W późniejszym czasie król Harald zaproponuje Eivorowi dołączenie do jego klanu. Po raz kolejny będziesz mógł wybrać jedną z trzech opcji.

Bez względu na Twoją decyzję odpowiedź króla Haralda będzie taka sama. Jeśli Eivor i Sigurd zdecydują się zostać w Norwegii to wyłącznie pod jego rozkazami.

Rozmowa z królem zakończy tę misję, a w ramach nagrody otrzymasz 3 400 XP.