Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Wprowadzenie Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 10 stycznia 2023

Niniejszy poradnik do gry Assassin's Creed Valhalla zawiera opis wszystkich trzech dużych DLC dodanych do gry: Gniew Druidów (Wrath of the Druids), Oblężenie Paryża (The Siege of Paris) i Świt Ragnaroku (Dawn of Ragnarok). Stworzyliśmy solucję do wszystkich misji zarówno głównych, jak i pobocznych. Opisaliśmy wszelkie istotne mechaniki i wszystkie elementy dodane do gry.

Cały poradnik został podzielony na trzy duże części, każda z nich dotyczy danego DLC. Pierwszy rozdział skupia się na dodatku Gniew Druidów (Wrath of the Druids). Znajdziecie w nim opis przejścia wszystkich misji fabularnych, solucję zadań pobocznych i lokalizacje wszelkich znajdziek dostępnych w grze. Poza tym stworzyliśmy dokładny opis trofeów i wskazówek dotyczących Dzieci Danu. W tej części poradnika znajdziecie specjalnie przygotowany atlas Irlandii, wraz z dodanymi do niego mapami każdego z regionów. Całą część dotyczącą Gniewu Druidów uzupełnia dział FAQ, w którym odpowiedzieliśmy na najważniejsze pytania rodzące się w tym DLC, np. czy z Ciarą można romansować.

Drugi rozdział dotyczy DLC Oblężenie Paryża (The Siege of Paris). Otwiera go rozdział podstawy, w którym opisaliśmy misje buntowników, zakończenia i ważne wybory. Idąc dalej zobaczycie FAQ, w nim znajdziecie informacje o powrocie do Anglii, odblokowaniu Francji, zbroi ponurego żniwiarza czy broni Jooyeuse. Sporą część tego rozdziału zajmuje atlas Francji i lokalizacja znajdziek. Poświęciliśmy im wiele stron, na których dokładnie opisaliśmy ich miejsce na mapie oraz pokazaliśmy je na screenach. Na sam koniec zostawiliśmy wszystkie misje główne i poboczne, które zostały dodane wraz z DLC.

Ostatnia część tego poradnika dotyczy trzeciego DLC Świt Ragnaroku (Dawn of Ragnarok). Z uwagi na to, że w tym dodatku pojawia się wiele nowych umiejętności, dokładnie opisaliśmy moc kruka i hugrowydzieracz. Poza tym już na samym początku znajdziecie mapy skarbów, nowe zbroje, arenę Walkirii i listę osiągnięć. Następnie stworzyliśmy dokładny opis przejść, każdej głównej misji dostępnej w DLC. Ostatnią część tego rozdziału stanowią opisy znajdziek, sekretów i misji pobocznych. Wszystkie zostały dokładnie opisane, a do każdej znajdźki z osobna dodaliśmy screeny z lokalizacją.

Poradnik do DLC Assassin's Creed Valhalla zawiera:

  1. Opis dodatku Gniew Druidów - z naciskiem na misje główne, poboczne i sekrety;
  2. Opis DLC Oblężenie Paryża - skupiając się na FAQ, misjach głównych, zadaniach pobocznych i znajdźkach;
  3. Opis Świtu Ragnaroku - z dokładnym opisem zadań fabularnym oraz opisem, każdej dodatkowej aktywności dodanej wraz z dodatkiem.