Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego nie mogę otworzyć skrzyni w Jedi Upadły Zakon? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Star Wars Jedi: Upadły Zakon wyjaśniamy jeden z poważniejszych potencjalnych problemów gry. Dowiesz się dlaczego bohater nie może otwierać odnajdywanych skrzyń z lootem i jak permanentnie zaradzić temu problemowi.

Niektóre ze skrzyń oraz terminali odnajdywanych w świecie gry mają dodatkowe zabezpieczenie - Dlaczego nie mogę otworzyć skrzyni w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Niektóre ze skrzyń oraz terminali odnajdywanych w świecie gry mają dodatkowe zabezpieczenie. Przy próbie wejścia w interakcję z nimi możesz dowiedzieć się, że potrzebne jest łącze komputerowe (Scomp Link).

Problemu tego nie możesz rozwiązać dopóki nie awansujesz do rozdziału 3 - Dlaczego nie mogę otworzyć skrzyni w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Problemu tego nie możesz rozwiązać dopóki nie awansujesz do rozdziału 3. Konkretnie mowa tu o powrocie na planetę Zeffo z zamiarem odnalezienia wejścia do grobowca Miktrull.

Główny bohater musi powrócić do odwiedzanego już w rozdziale 2 obszaru Weathered Monument. Jest to wieża i wejście do niej można zburzyć z użyciem pchnięcia Mocy.

W początkowej części eksploracji wieży natrafisz na stół warsztatowy - Dlaczego nie mogę otworzyć skrzyni w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W początkowej części eksploracji wieży natrafisz na stół warsztatowy. Wejście w interakcję z nim pozwala na odblokowanie permanentnego ulepszenia dla BD1. Jest to łącze komputerowe, które pozwala na hakowanie zabezpieczonych pojemników i urządzeń.

Od tego momentu po odnalezieniu zamkniętej skrzyni (lub zablokowanego terminalu) możesz wcisnąć klawisz poproszenia BD-1 o pomoc w jej otwarciu - Dlaczego nie mogę otworzyć skrzyni w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Od tego momentu po odnalezieniu zamkniętej skrzyni (lub zablokowanego terminalu) możesz wcisnąć klawisz poproszenia BD-1 o pomoc w jej otwarciu. BD-1 zhakuje zabezpieczenie. Pozwoli ci to wydać drugą komendę - przeszukania pojemnika w celu pozyskania lootu.