Star Wars Jedi Upadły zakon: Druga Siostra (planeta Zeffo)

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Ta strona poradnika do Star Wars Jedi: Upadły Zakon opisuje drugą konfrontację z Drugą Siostrą, do której dochodzi w trzecim rozdziale kampanii po powrocie na planetę Zeffo. Ponownie nie będzie to pełnoprawny pojedynek, aczkolwiek mimo wszystko będziesz musiał bardziej postarać się niż w trakcie walki z prologu.

Do drugiej konfrontacji z Drugą Siostrą dojdzie w trakcie eksploracji Imperialnych wykopalisk (Imperial Dig Site), czyli w drodze do Grobowca Miktrulla na planecie Zeffo - Druga Siostra (planeta Zeffo) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Do drugiej konfrontacji z Drugą Siostrą dojdzie w trakcie eksploracji Imperialnych wykopalisk (Imperial Dig Site), czyli w drodze do Grobowca Miktrulla na planecie Zeffo. Walka z nią rozpocznie się niedługo po skorzystaniu z małej windy.

Pojedynek z Drugą Siostrą nie jest bardzo trudny jeśli rozsądnie go rozegrasz - Druga Siostra (planeta Zeffo) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pojedynek z Drugą Siostrą nie jest bardzo trudny jeśli rozsądnie go rozegrasz. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z sekwencjami ataków mieczem świetlnym Drugiej Siostry. Przeważnie wykonuje ona kilka zamachnięć jedno po drugim lub "atak obrotowy".

Druga Siostra stosuje także czerwone ataki i w początkowej części walki są to pchnięcia mieczem świetlnym - Druga Siostra (planeta Zeffo) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Druga Siostra stosuje także "czerwone ataki" i w początkowej części walki są to pchnięcia mieczem świetlnym. Atak ten wykonywany jest w linii prostej, tak więc wystarczy w odpowiednim momencie odskoczyć na bok i bezproblemowo go uniknąć.

Drugą Siostrę standardowo atakuj po każdej nieudanej akcji z jej strony - Druga Siostra (planeta Zeffo) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Drugą Siostrę standardowo atakuj po każdej nieudanej akcji z jej strony. Warto też dodatkowo pomagać sobie np. pchnięciem Mocy żeby wyczerpywać pasek kondycji bossa. Będzie mogło to wystawiać Drugą Siostrę na więcej (udanych) ataków z twojej strony.

W dalszej fazie pojedynku Druga Siostra zacznie też stosować ataki z powietrza - Druga Siostra (planeta Zeffo) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W dalszej fazie pojedynku Druga Siostra zacznie też stosować ataki z powietrza. Najsilniejszym tego typu atakiem jest ten sygnalizowany na czerwono - Druga Siostra po znalezieniu się w powietrzu uderzy z dużą siłą mieczem w ziemię. Nie powinieneś mieć na szczęście ogromnych problemów z ich unikaniem.

Pojedynek z bossem zakończy się przed czasem - Druga Siostra (planeta Zeffo) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pojedynek z bossem zakończy się przed czasem. Nie będziesz miał okazji już teraz pokonać Drugiej Siostry nawet jeśli z powodzeniem będziesz wyczerpywał jej paska zdrowia. Koniec walki rozpoznasz po tym, że Druga Siostra użyje chwytu Mocy, z którego Cal nie będzie mógł się wyzwolić. Po tym jak bohater zostanie odrzucony do tyłu załączy się filmik przerywnikowy z rozmowy z Drugą Siostrą i poznania jej prawdziwej tożsamości.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
2023-09-15
19:42

radoslaww2 Junior

😁

Super poradnik od razu przeszedłem po jego przeczytaniu walkę z dziewiąta siostra dzięki

Komentarz: radoslaww2
2023-04-12
20:54

Bulaj10 Junior

Witam.
Nie mogę pokonać Dziewiątej Siostry i przejść dalej, mimo tego, że doprowadzam walkę do końca. Za każdym razem po końcowym "siłowaniu się" na miecze jestem pokonany i odbiera mi Siostra całe życie. Proszę o podpowiedź: Co trzeba robić w trakcie zwarcia mieczy ?
Pozdrawiam
Bulaj

Komentarz: Bulaj10
2023-04-25
13:59

Goten Generał

Goten

Siemka . Nadal masz problem z dziewiątą siostrą ?? . Jak tak to ważne jest posiadanie stymów leczniczych ,gdy następuje zwarcie mieczy .należy użyć stymów leczniczych . Troche sie męczyłem z dziewiątą siostrą ,ale podołałem jej .

Pozdrawiam Goten .

Komentarz: Goten
2023-04-06
20:54

gilug351379320b Junior

Czy jak ukończe grę to nadal mogę grać na tym zapisie by zebrać wszysyko na 100%?

Komentarz: gilug351379320b
2023-04-14
13:44

klemensj Legionista

oczywiście

Komentarz: klemensj
2023-03-17
15:30

user38071778b0 Junior

😢

Pomocy nie umiem wrócić do podziemnej jaskini na datomirze czy jest taka możliwość ponieważ zapomniałem odblokować skrótu i nie mam jedenj skrzyni proszeee

Komentarz: user38071778b0
2023-03-09
14:04

tomekz258 Junior

😐

Help co zrobić na początku w pociągu przy tym kole? Moc spowalniania nie działa...

Komentarz: tomekz258
2023-01-08
20:36

braddl Junior

Witam czy można zamienić sterowanie w pionie na ps5?

Komentarz: braddl
2022-12-23
13:34

marcelw Junior

Siema mam pytanie, mianowicie czy da się zmienić granie na klawiaturze na pada ( gram na komputerze ) jeśli tak to w jaki sposób

Komentarz: marcelw
2022-12-19
17:17

kubac3047497055 Junior

Czy ta gra potrzebuje internetu żeby w nią zagrać?

Komentarz: kubac3047497055
2020-06-16
15:41

Mycha1233 Junior

jak mam przejść ze zniczem żeby mi nie zgasł w kapiącej wodzie pomoże ktoś ?

Komentarz: Mycha1233
2020-06-27
19:10

KJ gamer11 Junior

😊

Jeśli mówisz o 2 grobowcu musisz rzucić zniczem na ścianę i rzucić od drugiej strony

Komentarz: KJ gamer11
2022-08-27
11:42

Nyroxpl Junior

Ja zrobiłem to trudnym sposobem jakim jest rzucenie zniczem o platformę która jest nad tobą jeśli stoisz przy pnączach, przeskoczenie na drugą strone i złapanie mocą

Komentarz: Nyroxpl
2020-02-08
18:25

Malin Junior

Mam nietypowe pytanie - jak przeskakiwać między drzewkami umiejętności? Bo nam dostępne tylko to od miecza świetlnego? Chyba, że reszta odblokowuje się później?

Komentarz: Malin
2020-01-11
17:08

filipusek21 Junior

Jak się nurkuje bo próbuje i nie mogę (xbox one)

Z góry dzięki

Komentarz: filipusek21
2020-01-08
13:59

grzegorzo1972 Legionista

Kolejny niedokończony poradnik...... bez komentarza.

Komentarz: grzegorzo1972
2020-01-06
23:49

greq007 Junior

Jak na kashyyyk przeskalowac ten kwiat klucjacy czerwony saava? Nie mogę go pokonać ani przeskanowac

Komentarz: greq007
2020-01-06
19:18

greq007 Junior

Jak z tą rafinerią imperium? Mam 96 proc i nie mogę nic więcej znaleść już 10 razy obszedłem wszystko co się dało. Na mapie nie ma żadnych żółtych rejonów do zbadania, mam już dość tego szukania. Pomoże ktoś zlokalizować brakującą lokalizację? I tak samo mam problem z przeskanowaniem rośliny saava. pokonać jej nie można, jak to zrobić?

Komentarz: greq007
2020-01-06
21:36

Soulcatcher Legend

Soulcatcher

Wpisz sobie do Google: Imperial Refinery Map

Komentarz: Soulcatcher

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl