Star Wars Jedi Upadły zakon: Czy można samodzielnie zapisywać stan gry?
Aktualizacja:
Ta strona poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon odpowiada na dwa bardzo ważne pytania - czy można ręcznie zapisywać stan gry oraz w jakich okolicznościach gra tworzy nowe sejwy. Lektura zawartych na tej stronie informacji pozwoli ci uniknąć utraty części postępów w grze.

Gra niestety nie pozwala na tworzenie manualnych sejwów. Jeśli spauzujesz grę nie znajdziesz żadnej opcji do utworzenia nowego sejwa.
To nie jedyny problem. Przez większość czasu gra zapisuje twoje postępy jedynie w oparciu o punkty medytacji. Przykładowy punkt pokazuje dołączony obrazek - regularnie natrafia się na nie w trakcie eksploracji planet i są one również oznaczane na holomapie. Musisz odnajdywać jedynie nowe punkty medytacji. W razie potrzeby możesz powracać do wcześniej odkrytych.

Po wejściu w interakcję z każdym z punktów medytacji możesz rozdysponować punkty rozwoju, jak również odpocząć po to, żeby odnowić paski zdrowia i Mocy. Zaletą odwiedzenia miejsca medytacji jest zapisanie stanu gry, ale niestety odpoczynek jest równoznaczny z odrodzeniem się pokonanych wrogów.
Jeżeli zginiesz, to powrócisz do ostatnio odwiedzonego punktu medytacji. Jeżeli wyłączysz przedwcześnie grę możesz utracić postępy, których dokonałeś od momentu wejścia w interakcję z ostatnim punktem medytacji. Staraj się docierać do miejsc medytacji zanim zakończysz daną sesję z grą.

Istnieją wyjątki od opisanej powyżej reguły odnośnie do tego kiedy zachowywane są aktualne postępy. Gra może wykonać nowy automatyczny zapis, jeśli doszło do ważnych wydarzeń fabularnych albo np. po tym przeleciałeś statkiem na inną planetę.
0
- Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Poradnik do gry
- Star Wars Jedi Upadły zakon: FAQ
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Eksploracja
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Jak odblokowywać zamknięte przejścia?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Czym są echa?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Jak biegać po ścianach?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Jak i po co skanować otoczenie?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Czy można samodzielnie zapisywać stan gry?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Dlaczego nie mogę otworzyć skrzyni?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Jakie zastosowanie mają nasiona?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Jak powrócić na statek w Zeffo?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Jak dotrzeć do Venator Wreckage na Zeffo?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Jak ponownie wejść do Grobowca Miktrulla?
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Eksploracja
- Star Wars Jedi Upadły zakon: FAQ
- Star Wars Jedi Upadły zakon: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Malin Junior
Mam nietypowe pytanie - jak przeskakiwać między drzewkami umiejętności? Bo nam dostępne tylko to od miecza świetlnego? Chyba, że reszta odblokowuje się później?
Mycha1233 Junior
jak mam przejść ze zniczem żeby mi nie zgasł w kapiącej wodzie pomoże ktoś ?
kubac3047497055 Junior
Czy ta gra potrzebuje internetu żeby w nią zagrać?
marcelw Junior
Siema mam pytanie, mianowicie czy da się zmienić granie na klawiaturze na pada ( gram na komputerze ) jeśli tak to w jaki sposób
braddl Junior
Witam czy można zamienić sterowanie w pionie na ps5?
tomekz258 Junior
Help co zrobić na początku w pociągu przy tym kole? Moc spowalniania nie działa...
user38071778b0 Junior
Pomocy nie umiem wrócić do podziemnej jaskini na datomirze czy jest taka możliwość ponieważ zapomniałem odblokować skrótu i nie mam jedenj skrzyni proszeee
gilug351379320b Junior
Czy jak ukończe grę to nadal mogę grać na tym zapisie by zebrać wszysyko na 100%?
Bulaj10 Junior
Witam.
Nie mogę pokonać Dziewiątej Siostry i przejść dalej, mimo tego, że doprowadzam walkę do końca. Za każdym razem po końcowym "siłowaniu się" na miecze jestem pokonany i odbiera mi Siostra całe życie. Proszę o podpowiedź: Co trzeba robić w trakcie zwarcia mieczy ?
Pozdrawiam
Bulaj
radoslaww2 Junior
Super poradnik od razu przeszedłem po jego przeczytaniu walkę z dziewiąta siostra dzięki
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
