Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 3 Kashyyyk - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon znajduje się opis przejścia z wizyty na planecie Kashyyyk w trzecim rozdziale kampanii. W trakcie rozgrywania tego rozdziału nadrzędnym celem misji jest uratowanie więzionych Wookieech, aczkolwiek Cala czeka też trochę eksploracji, zaliczania zagadek oraz walk z różnorakimi przeciwnikami, wśród których znajdą się główni oraz podrzędni bossowie.

Statek drużyny

Wybierz planetę Kashyyyk po wejściu w interakcję z mapą galaktyki na pokładzie Modliszki - Rozdział 3 Kashyyyk - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Wybierz planetę Kashyyyk po wejściu w interakcję z mapą galaktyki na pokładzie Modliszki. Nie zapomnij o tym żeby przejść na mostek kapitański i usiąść na fotelu po otrzymaniu stosownego polecenia. Cal wyskoczy z Modliszki i właściwy rozdział rozpoczniesz będąc w wodzie.

Przejęcie kontroli nad AT-AT

Zacznij płynąć w stronę najbliższej maszyny AT-AT - Rozdział 3 Kashyyyk - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Zacznij płynąć w stronę najbliższej maszyny AT-AT. Twoim zadaniem będzie wspięcie się na jej szczyt i dokonasz tego gdy AT-AT będzie cały czas w ruchu. Zainteresuj się lewą przednią kończyną AT-AT, która porośnięta jest winoroślami. Możesz się jej złapać i rozpocząć w tym miejscu wspinaczkę.

Trasa wspinaczki jest bardzo liniowa. Przeskakuj na sąsiednie winorośla jeśli zachodzi taka potrzeba. Najpierw przemieszczaj się w stronę tylnej części AT-AT, następnie po jego prawym pancerzu, pod frontowymi działami i po górnej części lewego pancerza.

Docelowo Calowi uda się wdrapać na dach wielkiej kroczącej maszyny - Rozdział 3 Kashyyyk - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Docelowo Calowi uda się wdrapać na dach wielkiej kroczącej maszyny. Znajduje się tu interaktywny właz, który pozwoli przedostać się na pokład AT-AT. Przeciśnij się przez lewy otwór i dotrzyj do pomieszczenia z kilkoma Szturmowcami nadającymi się do wyeliminowania.

Po zneutralizowaniu zagrożenia przejdź do kabiny pilotów. Wciśnij przycisk odwrócenia uwagi przeciwników (dolny kierunek na padzie) żeby ich wyeliminować i przejąć kontrolę nad AT-AT.

Podróż na pokładzie AT-AT

Scena z pilotowania AT-AT jest liniowa i stosunkowo prosta - Rozdział 3 Kashyyyk - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Scena z pilotowania AT-AT jest liniowa i stosunkowo prosta. Podróżuje się odgórnie narzuconą trasą i twoim zadaniem jest jedynie ostrzeliwanie pojawiających się przeciwników. Do tego celu możesz używać blasterów (uwaga - przegrzewają się w wyniku ciągłego ostrzału) oraz dział. Broni tych najlepiej jest używać naprzemiennie.

Rozpocznij od zniszczenia innego AT-AT. Po wkroczeniu do ścieżki w dżungli nakierowuj celownik na kolejne grupy Szturmowców oraz na obiekty nadające się do zniszczenia (np. most). W razie potrzeby możesz się na chwilę zatrzymać i ostrzelać z pozycji stojącej. Na twojej drodze pojawi się AT-ST, ale nie ma szans w starciu z AT-AT. W końcowej części tej sekwencji zacznij ostrzeliwać wrogą maszynę latającą. Końcówka jest odgórnie narzucona - AT-AT ulegnie zniszczeniu i Cal będzie musiał kontynuować podróż o własnych siłach.

Przejście przez pierwszą część dżungli

Po obejrzeniu spotkania z Sawem Gerrerą możesz przystąpić do właściwej eksploracji Kashyyyk - Rozdział 3 Kashyyyk - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po obejrzeniu spotkania z Sawem Gerrerą możesz przystąpić do właściwej eksploracji Kashyyyk. Wybierz jedyne dostępne wyjście z lądowiska. Główna ścieżka przez dżungla zakłada przebiegnięcie po jedjnej ze ścian. Dotrzesz do nieaktywnej maszyny, którą trzeba przeskanować i dowiedzieć się dzięki temu, że BD-1 będzie potrzebował ulepszenia.

Wróc się trochę i wybierz boczną ścieżkę ukrytą za kablami. W nowej lokacji zeskocz na niższy poziom i podejdź do pokazanego na obrazku stołu warsztatowego. Skorzystanie z niego odblokuje nową umiejętność BD-1 - Przeciążenie (Overcharge). Umożliwia ona podłączanie się do wybranych paneli po to żeby je włączać lub wyłączać.

Tuż po zdobyciu ulepszenia Cal zostanie zaatakowany z zaskoczenia przez pająka Wyyyschokk - Rozdział 3 Kashyyyk - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Tuż po zdobyciu ulepszenia Cal zostanie zaatakowany z zaskoczenia przez pająka Wyyyschokk. Zacznij od szybkiego wciskania wskazanego przycisku żeby się oswobodzić i przystąpić do właściwej walki. W trakcie starcia unikaj pajęczyn wystrzeliwanych przez potwora, gdyż Cal może zostać owinięty w kokon i chwilowo unieruchomiony. Możesz próbować parować zwykłe ataki potwora, ale bezpieczniej jest uskakiwać na bok i przystępować do działania dopiero po nieudanym ataku pająka.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie