Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 6 Powrót na Bogano - solucja Jedi Upadły zakon Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon znajduje się opis przejścia powrotu na planetę Bogano w ostatnim szóstym rozdziale kampanii. Celem tej wizyty jest otwarcie Skarbca-Sanktuarium. Główny bohater spotka w tej lokacji Drugą Siostrę, aczkolwiek konfrontacja z nią będzie dość krótka i Cal po raz kolejny nie będzie mógł jej ostatecznie pokonać.

Dotarcie do skarbca na Bogano

Po znalezieniu się na pokładzie Modliszki użyj mapy galaktyki żeby zaplanować przelot do planety Bogano - Rozdział 6 Powrót na Bogano - solucja Jedi Upadły zakon - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po znalezieniu się na pokładzie Modliszki użyj mapy galaktyki żeby zaplanować przelot do planety Bogano. Musisz ponownie wyruszyć w stronę Skarbca - Sanktuarium, czyli wielkiej pionowej konstrukcji wybudowanej na wzgórzu.

Możesz wybrać dowolną ścieżkę w stronę Skarbca. Najkrótsza droga prowadzi przez obszar Abandoned Workshop (jeśli wcześniej odblokowałeś tam skrót). Wdrap się na wzgórze i skorzystaj z punktu medytacji. Wejdź do środka i podejdź do centralnego okręgu w ziemi. Musisz w tym miejscu wcisnąć przycisk interakcji. W następnej kolejności podejdź do dużego "lustra" (powyższy obrazek) i dotknij go.

Załączy się mało interaktywna scena będąca wizualizacją walczenia z pokusą przejścia na ciemną stronę Mocy - Rozdział 6 Powrót na Bogano - solucja Jedi Upadły zakon - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Załączy się mało interaktywna scena będąca "wizualizacją" walczenia z pokusą przejścia na ciemną stronę Mocy. Podążaj liniową ścieżką. W każdym nowym obszarze załączy się krótka scenka i musisz ją obejrzeć do końca żeby odsłoniło się dalsze przejście. Dotrzesz do miejsca, w którym przebywa Zeffo Sage i należy do końca wysłuchać jego przemówienia. Wejdź w interakcję z lewitującym holokronem.

Obejrzyj kolejną scenę i kontynuuj liniową podróż, która zakłada wspięcie się po ścianie. Oglądaj po drodze nowe sceny i ponownie dotrzyj do holokronu. Obejrzyj scenę z Trillą i przechodź kolejnymi korytarzami. Po znalezieniu się w całkowitych ciemnościach oświetl okolicę z użyciem miecza. Dotrzyj do "lustra". Po dotknięciu go powrócisz do Skarbca na Bogano.

Konfrontacja z Trillą Suduri / Drugą Siostrą

W centralnej części sali zauważysz lewitujący holokron - Rozdział 6 Powrót na Bogano - solucja Jedi Upadły zakon - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W centralnej części sali zauważysz lewitujący holokron. Próba zabrania go doprowadzi do pojawienia się Trilli i rozpocznie się pojedynek z nią. Nie jest to pełnoprawna walka z bossem pomimo tego, że nad głową Drugiej Siostry pojawi się tradycyjny długi pasek zdrowia.

W trakcie pojedynku z Trillą warto się mimo wszystko starać, dzięki czemu już teraz poznasz niektóre jej ataki i łatwiej ci będzie rozegrać finałowe starcie z nią, do którego dojdzie za około kilkadziesiąt minut. Trilla używa miecza świetlnego z dwoma końcówkami. Okazji do zadawania jej obrażeń szukaj tuż po tym jak wykona sekwencję uderzeń mieczem. Uważaj jednak na czerwone ataki - możesz ich unikać lub zatrzymywać je dzięki aktywowaniu pchnięcia Mocy. Pchnięcie jest też ponownie świetnym sposobem do wyczerpywania paska kondycji bossa.

Walka zakończy się dość szybko, mniej więcej po tym jak Druga Siostra utraci 1/4 paska zdrowia - Rozdział 6 Powrót na Bogano - solucja Jedi Upadły zakon - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Walka zakończy się dość szybko, mniej więcej po tym jak Druga Siostra utraci 1/4 paska zdrowia. Załączy się scena z siłowania na miecze świetlne - musisz wciskać wskazywany przez grę przycisk. Trilli uda się ukraść holokron i uciec z nim.

Powrót na pokład Modliszki

Musisz wyruszyć z powrotem w stronę statku drużyny - Rozdział 6 Powrót na Bogano - solucja Jedi Upadły zakon - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Musisz wyruszyć z powrotem w stronę statku drużyny. Po wyjściu z głównej sali Skarbca warto skorzystać z punktu medytacji. Spodziewaj się tego, że będziesz napotykał po drodze grupy Szturmowców. Do pierwszej bitwy może też "dołączyć" ropucha Oggdo i warto pozwolić na to żeby potwór zabił niektórych wrogów.

Wszystkie walki są oczywiście opcjonalne i jeśli nie chcesz ich staczać możesz skupiać się jedynie na podróży w stronę lądowiska. W trakcie walk zwracaj szczególną uwagę na oddalonych przeciwników z blasterami oraz na wrogich dowódców.