Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wygląda rozgrywka w Star Wars Jedi Fallen Order? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Star Wars Jedi: Fallen Order jest przygodową grą akcji, która kładzie nacisk na kampanię fabularną. Z tej strony poradnika dowiesz się, jak wygląda rozgrywka w tytule.

Star Wars Jedi: Fallen Order jest produkcją liniową. Oznacza to, że zamiast przemierzać otwarty świat, będziesz eksplorować mniejsze, bardziej ograniczone lokacje. Mimo to nie zabraknie eksploracji. Do każdego celu prowadzi kilka różnych dróg, które będziesz mógł wybrać. Dodatkowo w części sekwencji, obejmiesz kontrolę nad potężnymi maszynami wojennymi.

Podczas przemierzania świata Star Wars Jedi: Upadły Zakon będziesz wykonywał szereg sekwencji zręcznościowych - Jak wygląda rozgrywka w Star Wars Jedi Fallen Order? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Podczas przemierzania świata Star Wars Jedi: Upadły Zakon będziesz wykonywał szereg sekwencji zręcznościowych. W czasie ich trwania będziesz się wspinać i chodzić po ścianach. Dodatkowo możesz skorzystać z mocy protagonisty. Pozwoli ci ona między innymi na spowalnianie obiektów.

Sama walka zaimplementowana w tytule ma charakter czysto zręcznościowy - Jak wygląda rozgrywka w Star Wars Jedi Fallen Order? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Sama walka zaimplementowana w tytule ma charakter czysto zręcznościowy. W czasie starć prowadzonych w czasie rzeczywistym, będziesz używać broni charakterystycznej dla uniwersum - miecza świetlnego - by walczyć z przedstawicielami Imperium. W samej produkcji nie znajdziesz natomiast mechaniki skradania.