Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tor testowy i wyścigowy | Lokacje Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

Wszystkie twoje naprawione samochody, których zdecydowałeś nie sprzedać możesz przetestować na torze testowym i wyścigowym. Poniższy rozdział powie ci coś więcej o tym aspekcie w Car Mechanic Simulator 2018.

Na tor testowy możesz udać się w dowolnym momencie posiadając na warsztacie sprawny i kompletny samochód. Przejeżdżając wyznaczoną trasą i zatrzymując się we wskazanym miejscu możesz określić wiele parametrów dotyczących stanu technicznego prowadzonego pojazdu. Dodatkowo jest to okazja, by móc sobie po prostu wybranym autem "pojeździć".

Uzyskanie dobrego czasu, korzystając z klawiatury, jest niemal nieosiągalne. - Tor testowy i wyścigowy | Lokacje Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Uzyskanie dobrego czasu, korzystając z klawiatury, jest niemal nieosiągalne.

Jeśli jednak szukasz rozrywki, bardziej do gustu przypadnie ci tor wyścigowy. Możesz tam zabrać dowolny (własny i sprawny) pojazd, by pojeździć nim na torze. Czas kolejnych okrążeń jest zapisywany, jednak przejazd oparty jest na punktach kontrolnych, dlatego ścięcie niektórych zakrętów umożliwia oszukiwanie.