Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenie 8 - Olsen Grand Club | Zlecenia Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

W Car Mechanic Simulator 2018 w kolejnym zleceniu fabularnym skupisz się na Olsen Grand Club. Poniżej znajdziesz informacje, które pozwolą ci ukończyć to zadanie wśród których znajdziesz listę części do wymiany oraz opis dokonania napraw.

Lista zakupów

Lista elementów do wymiany:

Przód:

 1. 2x Górne łożysko amortyzatora przedniego
 2. 2x Górne ramię wahacza
 3. 2x Amortyzator dwuwahaczowy przedni
 4. Dolne ramię wahacza
 5. 2x Sprężyna przednia
 6. Belka poprzeczna przednia C
 7. Przekładnia kierownica
 8. Most przedni D
 9. 2x Półoś napędowa przednia A
 10. 2x Zwrotnica przednia C
 11. 2x Osłona przegubu osi przedniej

Tył:

 1. 4x Obejma resora
 2. Podstawa resora piórowego
 3. 2x Wahacz osi tylnej
 4. 2x Tuleja gumowa
 5. 2x Amortyzator tylny B
 6. 2x Sprężyna tylna
 7. Obudowa przegubu osi tylnej C

Dodatkowo:

 1. Miska olejowa (V8)
 2. Chłodnica A
 3. Obudowa wentylatora chłodnicy
 4. 2x Felga Modern 06, 20', ET:0 (front)

Poza tym nowość - konieczność zakupu elementów karoserii:

 1. Przedni zderzak
 2. Lewy reflektor przedni
 3. Prawy lewy błotnik
 4. Przednia tablica rejestracyjna

Opis przejścia

Jeśli chcesz pojeździć samochodem, musisz uzupełnić go o brakującą misę olejową. - Zlecenie 8 - Olsen Grand Club | Zlecenia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Jeśli chcesz pojeździć samochodem, musisz uzupełnić go o brakującą misę olejową.

Jest to kolejne zadanie, z tym jednak zdarza się, że niektórzy mają problemy. Budowa zawieszenia jest tu nieznacznie zmodyfikowana w porównaniu do poprzednich pojazdów oraz użyte są części innego typu (uważaj, by odruchowo nie zakupić takich jak w poprzednich naprawach). Jeśli chcesz samodzielnie przetestować samochód, możesz bez problemu wziąć go na ścieżkę diagnostyczną. Jeśli jednak chciałbyś się nim przejechać na torze testowym, najpierw zakup i zamontuj miskę olejową (V8).

W komorze silnika zajmij się chłodnicą oraz jej osłoną - Zlecenie 8 - Olsen Grand Club | Zlecenia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

W komorze silnika zajmij się chłodnicą oraz jej osłoną. Następnie podnieś samochód do góry. W tym przypadku najbardziej ucierpiało zawieszenie, układ kierowniczy i elementy układu napędowego; hamulce są w porządku. Wymiany nie powinny sprawić ci jednak większych problemów - praktycznie wszystkie części są mocno zardzewiałe a reszta samochodu w przyzwoitym stanie - uszkodzenia widoczne są gołym okiem. Dwie rzeczy o których łatwo zapomnieć - amortyzatory musisz rozmontować i wymienić w nich górne łożyska, po czym złączyć w całość i wmontować w samochód. Musisz także wymienić dwie przednie felgi, zdejmując najpierw z nich opony. Modele, które musisz zakupić to Modern 06, rozmiar 20' (ET:0). Na koniec nie zapomnij także uzupełnić oleju.

Sklep z częściami nadwozia - Zlecenie 8 - Olsen Grand Club | Zlecenia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Sklep z częściami nadwozia

Ostatnią częścią zabawy będzie montaż elementów karoserii. Zakupisz je w specjalnym sklepie z częściami zewnętrznymi do pojazdu na innej stronie sklepu. Wpisz w wyszukiwarce nazwę pojazdu, by wyświetlić wszystkie części dla tego samochodu i zakup elementy z listy na początku tego rozdziału. Musisz zakupić także tablicę rejestracyjną w innym sklepie (wyłącznie z tablicami). Nie ma znaczenia jaki wzór wybierzesz.

W trybie montażu karoserii - podobnie jak w zawieszeniu - widoczne są brakujące elementy, często jednak zlewają się z otoczeniem i mogą zostać pominięte. - Zlecenie 8 - Olsen Grand Club | Zlecenia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
W trybie montażu karoserii - podobnie jak w zawieszeniu - widoczne są brakujące elementy, często jednak zlewają się z otoczeniem i mogą zostać pominięte.

By zamontować części wystarczy podejść do samochodu i z szybkiego menu wybrać opcję Tryb montażu (Assamble Mode). Wszystkie brakujące części podświetlone są w pustych miejscach na biało. Czasem możesz mieć problem, by zauważyć brakujące szyby. Nie zapomnij także o tablicy rejestracyjnej z tyłu (łatwa do przeoczenia).