Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady i wskazówki | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

W Car Mechanic Simulator 2018 podobnie w jak wielu innych tytułach, bardzo istotny jest początek rozgrywki. Ten rozdział poświęcony jest poradom dla nowych graczy i wskazówom, z których możesz skorzystać podczas rozgrywki.

  1. Na początku gry warto wybierać zlecenia, które nie wymagają diagnostyki (dostępna lista części).
  2. By szybko awansować w fabule i zdobywać poziom, wykonuj proste zlecenia: układ wydechowy, hamulcowy oraz wymiany oleju i filtrów. Za różnorodne i skomplikowane zadania (silnik / zawieszenie) dostaniesz prawie tyle samo doświadczenia i trochę więcej pieniędzy, które jednak nie spełniają w grze tak ważnej roli.
  3. Nie zniechęcaj się, jeśli nie możesz znaleźć uszkodzonej części w zleceniu. Ze zleceń dodatkowych możesz rezygnować w każdej chwili (jednak auto musi być kompletne, uzupełnione choćby częściami z niego zdemontowanymi), a jeśli masz problem z zadaniami fabularnymi, sprawdź opis przejścia w naszym poradniku.
  4. Wszystkie przedmioty w ekwipunku, które mają kolor czerwony, od razu sprzedawaj. Nie przydadzą ci się już do niczego ani ich nie naprawisz, a jedynie zajmują miejsce i potrafią dekoncentrować podczas napraw.
Pojazdy z listą części do naprawy mają zabarwione uszkodzone podzespoły w trybie diagnozy - Porady i wskazówki | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Pojazdy z listą części do naprawy mają zabarwione uszkodzone podzespoły w trybie diagnozy
  1. Aby wygodniej korzystać z warsztatu, warto szybko nabyć ulepszenie "Tablet". Dzięki niemu możesz zamawiać części, nie korzystając z zewnętrznego komputera. Używając klawisza T możesz także kupować części podczas wykonywania napraw, co eliminuje korzystanie z notatek.
  2. Odwiedzając szopy w poszukiwaniu zabytkowych samochodów, upewnij się zawsze, że przeszukałeś je dokładnie. Nie możesz do nich wrócić, a nowe pojawią się dopiero po osiągnięciu kolejnego poziomu. Często zaś możesz odnaleźć tam wartościowe części w dobrym stanie, lecz niekoniecznie wybieraj wszystko (także za nienaprawialne śmieci musisz zapłacić).
1 - Porady i wskazówki | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
  1. Możliwy do wykonania jest trick (przynajmniej na wersji gry 1.0.5), w którym łatwo możesz dokonać badania wzrokowego niektórych części poprzez umiejętną manipulację kamerą. Gdy nakierujesz ją tak, by krawędź ekranu przechodziła przez dany obiekt, możesz sprawdzić, jak wyglądają elementy, które są pod nim (jest wtedy prześwitujący).