Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenie 3 - Royal Bianco | Misje w Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

W Car Mechanic Simulator 2018 trzecim zleceniem fabularnym skupisz się na Royal Bianco. Ten rozdział poświęcony jest opisowi przejścia tego zadania. Poznasz stąd listę części do zakupienia oraz porady związane z dokonaniem naprawy.

Lista zakupów

Lista części do zakupienia:

  1. Napinacz paska,
  2. Rolka prowadząca A,
  3. Pasek klinowy A,
  4. Pasek klinowy B,
  5. 4x Felga Classic 06, 17',
  6. Wentylator chłodnicy.

Opis przejścia

Po wykonaniu w międzyczasie od drugiego zadania jakiejś prostej wymiany hamulców (wymagany poziom 3), pora na nowe wyzwania. Tym razem do zrobienia felgi (wymiana) oraz "coś" w silniku - elementy paska klinowego (napinacz, rolka A oraz paski A i B). Wszystkie te elementy znajdują się po zewnętrznej stronie silnika: najpierw zdejmij napinacz, potem paski, potem rolkę i załóż w odwrotnej kolejności. Z felgami radzisz sobie podobnie jak w pierwszym zadaniu - musisz oczywiście przed wymianą rozdzielić felgi od opon, później założyć ogumienie na nowe felgi i dokonać wyważania.

Trudno jest zauważyć z zewnątrz, że sam wentylator uległ uszkodzeniu, gdy obudowa ma się całkiem nieźle - Zlecenie 3 - Royal Bianco | Misje w Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Trudno jest zauważyć z zewnątrz, że sam wentylator uległ uszkodzeniu, gdy obudowa ma się całkiem nieźle

Jest jednak jeszcze jeden dość kłopotliwy w odnalezieniu element, który jak twierdzi zleceniodawca, wywołuje hałas spod maski. Jest to wentylator chłodnicy, który łączony jest wraz z obudową, lecz wystarczy zakupić i wymienić sam wentylator (70$) do starej obudowy. Dopiero teraz możesz oddać samochód właścicielowi.