Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenie 2 - Royale Crown | Opis przejścia Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

W drugim zleceniu fabularnym w Car Mechanic Simulator 2018 będziesz naprawiać Royale Crown. W poniższym rozdziale znajdziesz porady związane z pomyślnym ukończeniem tej zlecenia.

Lista zakupów

Dla ułatwienia pracy, lista części do zakupienia:

  1. 4x Cewka zapłonowa,
  2. 2x Koło zębate wałka rozrządu,
  3. 2x Wałek rozrządu.

Opis przejścia

W kolejnym zleceniu fabularnym, które pojawi się prawdopodobnie po kolejnym zleceniu dodatkowym (musisz awansować na 2 poziom doświadczenia). Twoim zadaniem będzie wymiana rozrządu. Przy tej zabawie musisz uprzednio zbadać części, które mają być wymienione - zauważ, że klient życzy sobie, by wszystkie części były prosto ze sklepu!

Zniszczone części łatwo dostrzec - są mocno zardzewiałe - Zlecenie 2 - Royale Crown | Opis przejścia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Zniszczone części łatwo dostrzec - są mocno zardzewiałe

Otwórz maskę i skieruj wzrok na lewą stroną. By dostać się do elementów rozrządu zdemontuj najpierw napinacz, kolejno paski klinowe i na koniec elementy, o które były zaczepione: koło pasowe, rolkę prowadzącą oraz pompę wody - dopiero wtedy możesz zdjąć osłonę rozrządu.

Pod pokrywą dostrzeżesz jeszcze dwa zardzewiałe koła do wymiany - Zlecenie 2 - Royale Crown | Opis przejścia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Pod pokrywą dostrzeżesz jeszcze dwa zardzewiałe koła do wymiany

Tam zdemontuj pas i dwa koła zębate (do wymiany). Z górnej części silnika zdemontuj cewki zapłonowe o widocznie rdzawej barwie, następnie zdemontuj górną pokrywę zaworów. Dopiero po jej zdjęciu możesz wyjąć wałki rozrządu. To wszystkie elementy do tego zlecenia. Zakup je (wszystkie części są "domyślne", bez nazwy w nawiasie w sklepie) i zamontuj w kolejności odwrotnej. Nie zapomnij na koniec wymienić oleju, tak jak to robiłeś w pierwszym zleceniu.