Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szopy | Lokacje Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

W Car Mechanic Simulator 2018 znajdziesz szereg lokacji, w których możesz nabyć nowe pojazdy. Jednym z takich miejsc są szopy. W tym rozdziale znajdziesz informację związane z tym typem lokacji.

Szopy (Barns) - zostają odblokowane po osiągnięciu poziomu 6. Od tego czasu po uzyskaniu poziomu doświadczenia na mapie pojawiają się nowe szopy. Ich maksymalna liczba na mapie to 20. Jeśli ich nie odwiedzisz, każda szopa, która powinna pojawić się wraz z nowym poziomem - przepada.

Liczba punktów, które zmieszczą się na mapie, wynosi 20 - wszystko ponadto przepada nieodwracalnie - Szopy | Lokacje Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Liczba punktów, które zmieszczą się na mapie, wynosi 20 - wszystko ponadto przepada nieodwracalnie

By przenieść się do jednej z takich szop, podejdź do głównej bramy warsztatu, otwórz mapę i wybierz jedną z lokacji oznaczoną błękitnym kolorem. Na miejscu znajdziesz się w małej lokacji z jednym (lub kilkoma) zabytkowym wozem. Warto przeszukiwać wszelkie półki, skrzynie i pudła, w których odnajdziesz różne części do pojazdów, nierzadko brakujące elementy do upatrzonego przez ciebie samochodu do zakupienia. Zwróć jednak uwagę, że nie wszystkie z tych części warto nabywać: nie każda część nadaje się do naprawy, nie wszystkie warto montować w wozie, a za każdą wyniesioną z szopy część musisz zapłacić.

Pamiętaj: jeśli choćby wejdziesz i wyjdziesz z szopy, twoja okazja na zabranie rzeczy i pojazdów tam się znajdujących nieodwracalnie przepada. Z tego względu nie warto pchać się na wyprawy bez posiadania zapasu gotówki na możliwe wydatki (średnia cena auta w szopach to często ok. 20 000$ lub kilkanaście).