Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozmontować amortyzator? | FAQ | Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

Jednym z bardziej złożonych elementów w Car Mechanic Simulator 2018 jest amortyzator. Rozłożenie go na części wymaga odpowiedniego sprzętu. Poniższy rozdział powie ci jak rozmontować amortyzator.

W przednim zawieszeniu pojazdów amortyzator stanowi jeden element wraz ze sprężyną i łożyskiem amortyzatora. By go wymontować, musisz wcześniej zdemontować koło oraz łącznik stabilizatora, potem możesz go odkręcić. Nie musisz odkręcać go od góry z komory silnika.

Przed zdemontowaniem amortyzatora, musisz odkręcić łącznik stabilizatora - Jak rozmontować amortyzator? | FAQ | Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Przed zdemontowaniem amortyzatora, musisz odkręcić łącznik stabilizatora

By rozłożyć go na wspomniane trzy czynniki, musisz skorzystać z maszyny o nazwie ściągacz do sprężyn, która w warsztacie stoi przy filarze. Po kilku sekundach od wybrania elementu do demontażu otrzymasz go "w kawałkach". By go teraz zamontować w jedną całość musisz powtórzyć czynność, przy czym podczas montażu wybierasz części, z których ma zostać złożona kolumna.

Ściągacz do sprężyn - Jak rozmontować amortyzator? | FAQ | Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Ściągacz do sprężyn

Prostsza sprawa ma się z tylnym zawieszeniem, gdzie amortyzator i sprężyna ulokowane są w zwykłych autach niezależnie i nawet nie musisz zdejmować koła, by je wymienić.