Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenie 6 - Salem Flamo | Opis przejścia Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

W tym zleceniu w Car Mechanic Simulator 2018 będziesz naprawiać Salem Flamo. Poniżej opisana została procedura naprawy oraz lista części, które należy wymienić w pojeździe.

Lista zakupów

Lista elementów do wymiany:

  1. 4x świeca zapłonowa,
  2. Cewka zapłonowa (I4 SOHC),
  3. Akumulator,
  4. Pompa paliwa,
  5. Filtr paliwa,
  6. Tłumik końcowy (V8 OHV),
  7. Tłumik środkowy.

Opis przejścia

Przewody zapłonowe - po ich zdjęciu będziesz mógł zdemontować świece zapłonowe - Zlecenie 6 - Salem Flamo | Opis przejścia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Przewody zapłonowe - po ich zdjęciu będziesz mógł zdemontować świece zapłonowe

W tym zleceniu (poziom doświadczenia 6) zmierzysz się z problemem nieodpalającego samochodu. W wielu przypadkach bywa, że jest to rozrusznik. Tutaj jednak powodem będzie układ zapłonowy, paliwowy oraz akumulator. Zacznij od spoglądnięcia pod maskę. Wypnij przewody zapłonowe i wymontuj wszystkie cztery świece zapłonowe, a także cewkę zapłonową, od której te kable wychodziły. Zlokalizuj także akumulator i również go wymontuj, podobnie jak filtr paliwa.

Pompa paliwa w baku nad tylną osią pojazdu. - Zlecenie 6 - Salem Flamo | Opis przejścia Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Pompa paliwa w baku nad tylną osią pojazdu.

Jesteś już na półmetku. Podnieś jeszcze samochód do góry. Od razu dostrzeżesz zardzewiały tłumik końcowy (typ V8 OHV) oraz środkowy, które powodują hałas wspomniany w opisie usterki. Na koniec podchwytliwa część - pompa paliwa, ukryta w baku. Jest dość łatwa do przeoczenia i słabo widoczna. Wymień lub spróbuj naprawić niektóre części, następnie przy podniesionym pojeździe zlej jeszcze stary olej, a po opuszczeniu uzupełnij nowym jako ostatnia czynność w zadaniu.