Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Naprawianie uszkodzonych podzespołów | Podstawy Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

Część części samochodowych, które odzyskasz z samochodów można naprawić. Odpowiednie wykorzystanie tej mechaniki pozwoli ci na dodatkowy zarobek. Ten rozdziała powie ci jak dokładnie wygląda Naprawianie uszkodzonych podzespołów w Car Mechanic Simulator 2018.

Niektóre uszkodzone części pozyskane z samochodów możesz naprawiać po pierwszym rozbudowaniu warsztatu (poziom doświadczenia 4). By naprawić część wystarczy podejść do stołu naprawczego i wejść z nim w interakcję. Na dolnym pasku widoczne będą części, które możesz naprawić.

Stół naprawczy - Naprawianie uszkodzonych podzespołów | Podstawy Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Stół naprawczy
  1. Pamiętaj, że każda próba naprawy kosztuje pewną ilość gotówki.
  2. Procent poprawy sprawności danej części jest losowy.
  3. Jeśli nie uda ci się naprawić części, zostanie ona zniszczona.
  4. Możesz zwiększyć szansę na naprawę (bazowa wartość 50%) poprzez rozwój umiejętności naprawy, aż do 95%.
  5. Nie wszystkie części można naprawić - w niektórych przypadkach jest to fizycznie niemożliwe, nie możesz także naprawiać części, których sprawność jest na poziomie kilkunastu procent.
  6. Części, których nie możesz naprawić - sprzedawaj.
  7. Nie staraj się na siłę naprawiać wartościowych części, które nadal mają wysoką sprawność - może będziesz mógł je zamontować w innym zleceniu, a szkoda ryzykować zniszczenia przedmiotu.
  8. Części naprawione do wartości 100% lub +90% sprzedajesz niemal za tą samą cenę, za jaką kupujesz je w sklepie.
Interfejs napraw - na dole widoczne są części, wyżej szansa na naprawę oraz koszt naprawy. - Naprawianie uszkodzonych podzespołów | Podstawy Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Interfejs napraw - na dole widoczne są części, wyżej szansa na naprawę oraz koszt naprawy.

Dobrym pomysłem jest szybka rozbudowa umiejętności naprawy i oszczędzanie na zakupie nowych części, zamiast tego naprawiając stare oraz sprzedając stare części po uprzedniej ich naprawie (warto).

Należy jednak posiadać wysoki poziom umiejętności, ponieważ wraz z każdym poziomem umiejętności naprawy możesz także naprawiać nowe części. Ostatecznie na ostatnim poziomie rozwoju będziesz w stanie naprawiać elementy karoserii.