Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Salon i dom aukcyjny w Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

Lokacjami w Car Mechanic Simulator 2018, które pozwalają ci pozyskać samochody w najlepszym stanie technicznym są salon samochodowy oraz dom aukcyjny. Poniżej znajdziesz dokładne obu tych miejsc.

W salonie samochodowym w przeciwieństwie do złomu i szop znajdziesz nowe samochody. Nowe ze względu na stan (100%) oraz ze względu na modele - nie znajdziesz tu żadnego z zabytkowych pojazdów jak Bolty, a raczej nowe Mayeny. Jednakże na takie luksusy nie każdy może sobie pozwolić - cena zakupu nowego pojazdu z salonu może sięgać nawet powyżej 100 000$.

Na aukcje przynoś ze sobą zapas gotówki, ceny sprzedaży potrafią być wysokie. - Salon i dom aukcyjny w Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry
Na aukcje przynoś ze sobą zapas gotówki, ceny sprzedaży potrafią być wysokie.

Dom aukcyjny jest największym kompromisem dla zakupów. Pojazdy, które tam trafiają pochodzą z różnych kategorii wiekowych jak i cenowych. Ogólna cena za zakup jest losowa - musisz być ostatnią osobą, która zaproponuje najwyższą kwotę za zakup. Cena przybliżona określana jest na podstawie stanu wizualnego i technicznego pojazdu (na co wpływa także jego kompletność).