Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Interfejs i pierwsze kroki | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2018 Poradnik Car Mechanic Simulator 2018

W czasie przygody z Car Mechanic Simulator 2018 musisz stale nadzorować pracę w warsztacie - od zleceń, przez stan konta na zarządzaniu samochodami kończąc. Poniższy rozdział pozwoli ci zapoznać się interfejsem gry oraz pozwoli ci postawić pierwsze kroki w profesji mechanika.

Podstawowy interfejs gry

Na ekranie rozgrywki dostępnych jest tylko kilka ikon w górnym prawym rogu ekranu. Kolejno pokazują one: aktualny poziom (1), ilość doświadczenia (2) posiadanego i wymaganego do uzyskania kolejnego poziomu, liczbę dostępnych zleceń do pobrania (3) oraz ilość posiadanej gotówki (4).

1 - Interfejs i pierwsze kroki | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

Menu szybkiego wyboru

To menu służy do wykonywania podstawowych operacji w warsztacie: pobierania nowych zleceń, przeglądania inwentarza, korzystania z tabletu jako sklepu (po odblokowaniu umiejętności), czy używania notatek oraz zapisywania / wczytywania stanu gry - Interfejs i pierwsze kroki | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2018 - Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry

To menu służy do wykonywania podstawowych operacji w warsztacie: pobierania nowych zleceń, przeglądania inwentarza, korzystania z tabletu jako sklepu (po odblokowaniu umiejętności), czy używania notatek oraz zapisywania / wczytywania stanu gry. Zauważ jednak, że przy samochodzie zamiast pobierania zleceń masz możliwość podejrzenia stanu napraw tego konkretnego pojazdu oraz korzystając z ikony na dole - możliwość przenoszenia samochodu po garażu. Po kliknięciu na części pojazdu możesz z menu wybrać inne dodatkowe opcje, jak diagnostyka z użyciem gadżetów (mierniki), tryb montowania / demontowania części czy tryb wzrokowego badania elementów.