Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Endless Space 2 - poradnik do gry

Endless Space 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bohaterowie w Endless Space 2 poradnik Endless Space 2

Dowiedz się, których bohaterów wybierać w Endless Space 2, jakimi umiejętnościami powinni się cechować oraz jak ich rozwijać!

Twoi bohaterowie to zapracowani ludzie. Hadri Lenko (1) w czasie pokoju zarządza jednym z twoich systemów (2), a kiedy nastaje wojna, obejmuje dowodzenie nad flotą (3). - Bohaterowie w Endless Space 2 - Endless Space 2 - poradnik do gry
Twoi bohaterowie to zapracowani ludzie. Hadri Lenko (1) w czasie pokoju zarządza jednym z twoich systemów (2), a kiedy nastaje wojna, obejmuje dowodzenie nad flotą (3).

Do twojej dyspozycji oddano specjalne jednostki bohaterów. Są to unikatowi agenci twojego imperium, którzy oferują szeroki wachlarz możliwości oraz mają specjalne umiejętności (1). Mogą usprawnić działanie twoich systemów (2) lub objąć dowodzenie nad flotami (3). Mogą również stać się przedstawicielami Partii w Senacie. Jako administratorzy/gubernatorzy twoich systemów usprawnią produkcję na mieszkańca, na planetę albo po prostu dorzucą spory bonus do FIDSI czy zadowolenia. Wyznają swoją ideologię, która ma wpływ na przynależność do danej partii oraz na sposób myślenia mieszkańców systemu. Jako admirałowie flot zwiększa jej mobilność lub zasięg widzenia. Mogą zwiększyć punkty życia wszystkich jednostek albo usprawnić ostrzał z danego rodzaju broni. Każdy z bohaterów posiada własny statek, który również bierze udział w bitwach. Po każdym przydziale, musi minąć kilka tur, abyś mógł ich znowu gdzieś przenieść. Transport odbywa się natychmiastowo, jednak mogą wybierać się tylko do przyjaznych systemów lub flot, które orbitują w przyjaznej przestrzeni. Bohaterowie są również bezgranicznie lojalni, ich przynależność rasowa, nawet do imperium z którym toczysz wojnę, nie ma wpływu na ich pracę czy oddanie dla twojego przywództwa.

Jeden z bohaterów, Hadri Lenko, oprócz zarządzania systemami i flotami jest również przywódcą partii militarystów. Aktualnie jest ona przy władzy jednak Lenko nie ma umiejętności, które wykorzystałby tą okazję. - Bohaterowie w Endless Space 2 - Endless Space 2 - poradnik do gry
Jeden z bohaterów, Hadri Lenko, oprócz zarządzania systemami i flotami jest również przywódcą partii militarystów. Aktualnie jest ona przy władzy jednak Lenko nie ma umiejętności, które wykorzystałby tą okazję.

Każdy bohater ma swoją ideologię, którą wyznaję tak jak mieszkańcy twojego imperium. Bohaterowie zostają politycznym przywódcą, czyli przedstawicielem danej partii, o ile nie ma już przywódcy! Jest to o tyle ważne, ponieważ niektóre potężne umiejętności działają, jeśli bohater będący przywódcą partii jest w senacie lub jego partia jest Partią Rządzącą (leading party). Przykład: zdobywasz pierwszego bohatera, który jest militarystą i zostaje on przywódcą tej partii. Otrzymujesz z czasem następnego militarystę, ale nie zostaje on nowym przywódcą, ponieważ masz już takowego. Trzeci bohater to pacyfista. Nie masz żadnego bohatera-pacyfisty w swoim imperium, więc ten zostaje nową twarzą partii pacyfistów.

Każdy z bohaterów ma trzy drzewka umiejętności do których może przypisywać nabyte z każdym poziomem Punkty Umiejętności (sill points). Każdy bohater w użyciu (przypisany do systemu lub floty) zużywa Pył zależny od jego poziomu. Podczas bitwy bohaterowie nie giną oraz nie możesz zwolnić ich ze służby, choć możesz ich oddelegować (unassign) do twojej ogólnej puli, gdzie pozostaną nieaktywni i nie będą pobierać żołdu w postaci Pyłu. Informacje o twoich bohaterach możesz znaleźć w zakładce Zarządzenie Boaheterami (Hero Management).

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie