Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Endless Space 2 - poradnik do gry

Endless Space 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Interfejs wojska, bohaterów, zadań, wydarzeń i dyplomacji w Endless Space 2 poradnik Endless Space 2

Na tej stronie dowiesz się, jak obsługiwać dyplomację w Endless Space 2, a także swoje wojska, bohaterów oraz zadania i questy.

Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące ekranu wojska, bohaterów oraz zadań, wydarzeń i dyplomacji w grze Endless Space 2:

Ekran wojska i ekran bohaterów (Military Status, Hero Management)

Ekran Statusu Wojska, pokazuje w bocznym panelu (1) twoje rezerwy sił ludzkich (manpower), ich wzrost na turę, zużycie na floty/systemy oraz ile otrzymujesz na czysto - Interfejs wojska, bohaterów, zadań, wydarzeń i dyplomacji w Endless Space 2 - Endless Space 2 - poradnik do gry

Ekran Statusu Wojska, pokazuje w bocznym panelu (1) twoje rezerwy sił ludzkich (manpower), ich wzrost na turę, zużycie na floty/systemy oraz ile otrzymujesz na "czysto". Poniżej widzisz kompozycję twoich wojsk lądowych w razie przeprowadzenia inwazji lub obronny. Możesz kliknąć na zarządzaj (manage), aby zmienić te wartości. Więcej informacji znajdziesz w rozdziale odnośnie walki lądowej. Obok widzisz listę wszystkich aktywnych flot (2). Możesz kliknąć, żeby zobaczyć ich skład, albo podwójnie klikną myszką aby przenieść się do ich lokacji. Po prawej (3) widzisz aktualne projekty twoich statków, które są w użyciu lub możliwe do produkcji.

Następny ekran, Zarządzenie Bohaterami, daje ci dostęp do następujących informacji. W pasku bocznym (4) widzisz jaki jest postęp w szkoleniu/zdobyciu następnego bohatera. Pod paskiem postępu są cztery słupki, które informują cię o szansie zdobycia jednej z czterech dostępnych klas. Twój styl rozgrywki ma wpływ na to kogo masz szansę otrzymać. Możesz najechać kursorem, aby otrzymać szczegółowe informacje. Większą cześć miejsca tego ekranu, zajmuje lista bohaterów (5) na usługach twojego imperium.

Zadania i Wydarzenia oraz Ekran dyplomacji (Quest and Events, Diplomacy Status)

Ten ekran jest skupiskiem informacji o twoich aktualnych, ukończonych oraz nieudanych zadaniach (1) - Interfejs wojska, bohaterów, zadań, wydarzeń i dyplomacji w Endless Space 2 - Endless Space 2 - poradnik do gry

Ten ekran jest skupiskiem informacji o twoich aktualnych, ukończonych oraz nieudanych zadaniach (1). W tym ekranie większą część zajmuje szczegółowa lista zadań oraz wydarzeń (3). Możesz również użyć przycisku pinezki, aby krótkie przypomnienie zostało wyświetlone na ekranie głównym w prawym górnym rogu.

Ekran Dyplomacji (3) ukazuje w przystępny sposób twoje relacje z innymi cywilizacjami. Z tego ekranu możesz przejść do okna negocjacji, ale również przełączyć się na widok (swap position) innej cywilizacji , aby zobaczyć ich relacje z resztą galaktyki. Pod portretem twojej postaci, są też symbole, które pokazują aktualny status z daną rasą.