Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Endless Space 2 - poradnik do gry

Endless Space 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Interfejs Endless Space 2 poradnik Endless Space 2

Główny ekran jest dość sterylny, ale nadal zawiera duży cennych informacji - Interfejs Endless Space 2 - Endless Space 2 - poradnik do gry
Główny ekran jest dość sterylny, ale nadal zawiera duży cennych informacji

Najczęściej będziesz spoglądał na galaktykę oraz systemy. Na samej górze (1) wybierasz między widokiem zwykłym a ekonomicznym, który przyda ci się później. W lewym górnym rogu (2) masz małe okienko statusu, które informuje cię na bieżąco o stanie skarbca i przychodach Pyłu (dust) co turę, jak również o stanie punktów Wpływów (influence) oraz Zasobów Ludzkich (Manpower) i ich przychodach. Widzisz też jak jest aktualnie opracowywana technologia oraz stan surowców strategicznych na magazynie. U góry tego panelu, są skróty do różnych ekranów opisanych poniżej. Jeśli najedziesz kursorem na nazwę jakiegoś systemu to w lewym dolny rogu zobaczysz krótkie podsumowanie (3) tego systemu, jego przychodów FIDSI, stanu populacji itp. (działa podobnie jeśli najedziesz kursorem na jakąś flotę). Kiedy wybierzesz flotę (lub statki w hangarze) u dołu zobaczysz jej stan (4) i ewentualne akcje jakie możesz podjąć np. modernizacja lub przypisanie bohatera. W prawym dolnym rogu (5) jest przycisk zakończenia tury (oraz numer tury). Nad nim jest przycisk wyboru floty bez rozkazów, przycisk kontynuacji ruchu flot (które maja zaplanowane dłuższe trasy) oraz przycisk opcji. Prawa strona ekranu to również ikony powiadomień oraz zdarzeń.

W grze znajdziesz wiele przydatnych zakładek/ekranów, które pomogą ci efektywnie zarządzać twoim gwiezdnym imperium. UI ułatwi ci znalezienie potrzebnych informacji, poparcia ideologii albo wskaże, który system przynosi największe dochody a w jakim trzeba wprowadzić poprawki. Sprawdzisz jakie postępu poczyniłeś odnośnie konkretnego celu zwycięstwa albo jaki technologii potrzebujesz do następnego etapu rozwoju. Na poszczególnych stronach znajdziesz objaśnienie każdego z nich.