Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krzyżowiec na zwarcie | Przykładowe Buildy w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Krzyżowiec na zwarcie

Krzyżowcy to opancerzeni wojownicy, którzy walczą w zwarciu na pierwszej linii frontu - Krzyżowiec na zwarcie | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Krzyżowcy to opancerzeni wojownicy, którzy walczą w zwarciu na pierwszej linii frontu. Ich ulubioną bronią są korbacze, którymi uderzają z niezwykłą siłą. Świetnie posługują się tarczą dzięki czemu są w stanie zablokować większość ciosów przeciwników. W czasie walki, Krzyżowcy generują Gniew, który później pożytkują na swoich przeciwnikach wyprowadzając potężne ciosy lub przyzywając święte moce. Walczą z potworami, aby oczyścić świat ze wszelkiego plugastwa - stoją na straży wiary i potęgi światłości.

Kolejna odsłona popularnego w Diablo 2 Hammerdinera. Build skupia się na zadawaniu obrażeń przy pomocy Błogosławionego Młota, który ma całkiem spory zasięg i zadaje obrażenia AoE. Do poprawnego funkcjonowania buildu będzie potrzebować set Poszukiwaczka Światłości dzięki czemu zwiększysz obrażenia zadawane przez młotki, a dodatkowo uzyskasz redukcję obrażeń po użyciu Opadającego Miecza. Na palce załóż Unię (Pamiętaj, że do poprawnego funkcjonowania pierścienia Twój towarzysz również musi nosić taki pierścień!) i Jedność żywiołów. Na nadgarstki wybierz Łapawice Gabriela, a w roli paska najlepiej sprawdzi się Godzina Czarownic. Amulet wedle uznania, ale warto byłoby znaleźć taki z bonusem do obrażeń od mocy świętej.

Umiejętności

Lewy Przycisk - Krzyżowiec na zwarcie | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Lewy Przycisk. Opadający Miecz + Szybki Lot

Dzięki Opadającemu Mieczowi będziesz w stanie wskoczyć pomiędzy wrogów i zadać spore obrażenia. Świetnie sprawdza się do rozpoczęcia walki w zwarciu.

Prawy Przycisk. Błogosławiony Młot + Nieprzebrany Arsenał

Na tej umiejętności bazuje cały build. Po aktywacji tworzysz widmowe młotki, które wirują dookoła postaci i każdy z nich zadaje obrażenia w trakcie przechodzenia przez cel.

1. Kanon Odwagi + Krytyka

Buff, który świetnie sprawdza się zarówno w grze solo, jak i w grupie. Bonus do szybkości ataku i obrażeń krytycznych zawsze się przyda.

2. Żelazna Skóra + Błysk

Świetna umiejętność defensywna, która zwiększy Twoją przeżywalność, a dodatkowo zwiększy mobilność za sprawą bonusu do szybkości poruszania się z runy Błysk.

3. Wybraniec Akarata + Prorok

Po aktywacji tej umiejętności Twojego bohatera ogarnia potęga całego zakonu Krzyżowców, zwiększając zadawane przez niego obrażenia o 35%, a także regenerację gniewu o 5 punktów przez 20 sek. Dodatkowo dzięki runie Prorok w trakcie trwania umiejętności zyskujesz premię do pancerza.

4. Wyzwanie + Miękkie Nogi

Prowokacja świetnie sprawdza się w walce w zwarciu z dużą grupą mobów, prowokuje ich do ataku, a za każdego trafionego przeciwnika pod wpływem tej umiejętności będziesz odzyskiwać ładunki gniewu. Dodatkowo spowolnisz ich szybkość dzięki czemu Błogosławiony Młot będzie w stanie trafić przeciwników wielokrotnie.

Umiejętności Pasywne

1. Obuch

Zwiększa obrażenia Błogosławionego młota o 20%.

2. Niezniszczalność

Dzięki tej umiejętności nie raz unikniesz śmierci.

3. Święta Sprawa

Zwiększa liczbę obrażeń zadawanych przez twoją broń o 10%. Dodatkowo, za każdym razem, gdy zadasz obrażenia od mocy świętej, leczysz do 1% maksymalnej liczby punktów życia. Biorąc pod uwagę, że build bazuje na zadawaniu świętych obrażeń nie ma lepszego wyboru.

4. Ferwor

Poświęcając 15% szybkości ataku można zredukować swoje cooldowny.

Wymagane kamienie

1. Zmora Uwięzionych

2. Gogok Szybkości

3. Zmora potężnych lub Zmora Znękanych

Moce Kostki Kanaiego

1. Argument Johanny

2. Przeklęte spodnie Yana

3. Obsydianowy Pierścień Zodiaku

Poziomy mistrzowskie

Podstawowe: Szybkość ruchu / Siła / Zdrowie / Maksimum zasobów

Atak: Redukcja odnowienia / Obrażenia od trafień krytycznych / Szansa na trafienie krytyczne / Szybkość ataku

Obrona: Odporność na wszystko / Życie / Regeneracja życia / Pancerz

Użytkowe: Redukcja kosztu zasobów / Obrażenia obszarowe / Punkty życia przy trafieniu / Znajdowanie złota