Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Detektywem być. Poradnik do gry Testament Sherlocka Holmesa to dokładna solucja która pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie wyzwania które napotkasz w trakcie rozgrywki. Opis przejścia został bogato zilustrowany, a szczegółowe ilustracje ułatwią rozwiązanie każdej zagadki.

Poradnik do gry Testament Sherlocka Holmesa zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w szóstą już część tej kapitalnej detektywistycznej serii. To dokładna i bogato ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez wszystkie kolejne wydarzenia opowiadanej przez ten tytuł historii.

By wykorzystać dany przedmiot poza ekwipunkiem, trzeba go najpierw uaktywnić, to jest kliknąć na nim w inwentarza, tak by po wyjściu z niego owa rzecz była widoczna w prawym górnym rogu ekranu, i dopiero wtedy kliknąć symbolem dłoni na obiekcie zewnętrznym lub dymkiem na osobie, której chce się ów przedmiot wręczyć.

Wszystkie znajdźki, jakie powinny trafić do ekwipunku, wyróżnione są w tekście kolorem czerwonym, dokumenty - niebieskim, osiągnięcia - pomarańczowym, a rozwiązania zagadek i ważne informacje - pogrubieniem.

Testament Sherlocka Holmesa - PORADNIK UKOŃCZONY

Prace nad poradnikiem zostały zakończone, jeżeli jednak masz jakieś uwagi lub własne propozycje rozbudowy poradnika wyślij je na adres [email protected].

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche) wydane po zakończeniu prac nad poradnikiem, mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika.

DZIENNIK ZMIAN

23 października 2012 - załączono rozdziały Kryjówka w Whitechapel, Pożar w młynie, Spotkanie w kanałach oraz Finał w opuszczonym lunaparku. Opublikowano również kompletną listę osiągnięć, wraz z ich szczegółowymi objaśnieniami.

16 października 2012 - dodano opis przejścia rozdziałów Wypadek w doku przy Stinging Street, Wizyta w biurze O. Farleya, Eksplozja w posiadłości sędziego Becketta oraz wszystkich zagadek w nich występujących.

11 października 2012 - opublikowano początkowe rozdziały solucji, aż do Kradzież w Kensington Garden włącznie.

Katarzyna "Kayleigh" Michałowska (www.gry-online.pl)

Informacje o Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Autor : Katarzyna Kayleigh Michałowska

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 93, ilustracje: 814 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry