Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 10 maja 2020, 13:50

autor: Czarny Wilk

Bez umiaru pożre gry oraz filmy, nie pogardzi też soczystym komiksem albo dobrze upieczonym serialem.

Uncharted 5, GTA 6 i inne gry, które chcemy zobaczyć na PS5

PlayStation 5 pojawi się już za parę miesięcy, więc na serio możemy pomarzyć o tytułach, które chcielibyśmy zobaczyć na PS5. Oto nasza list potencjalnych hitów na sprzęt Sony.

Cyberpunk 2077

Szansa na pojawienie się na PS5: to już pewne

Szansa na pojawienie się na innych platformach: stuprocentowa

Tak, Cyberpunk 2077 pojawi się na PS4 już jesienią, ale nie ma szans, żeby na konsolach obecnej generacji gra wygląda tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Bardzo chętnie zobaczymy więc CP77 na PS5 w ulepszonej wersji – z masą detali, szybkimi loadingami czy ogromnym zasięgiem rysowania.

Twórcy Wiedźmina 3 od jakiegoś czasu regularnie wypuszczają do sieci nowe materiały, organizują prezentacje dla prasy i zdradzają w wywiadach kolejne detale, dzięki którym o ich nowej produkcji wiemy już naprawdę wiele. Gra zabierze nas do tytułowego roku 2077, do miasta Night City, które obserwować mamy z perspektywy wykreowanego przez nas bohatera lub bohaterki. Przedstawionym światem będą rządzić bezwzględne megakorporacje, na ulicach królować brutalne gangi, a prawdziwą wolnością cieszyć się w tych realiach wyłącznie żyjące poza systemem cyberpunki.

Nasz protagonista, V, okaże się początkującym najemnikiem budującym swoją reputację od zera. Duży otwarty świat zwiedzimy pieszo lub za pomocą pojazdów, takich jak samochody i motocykle, a zdobywane w trakcie rozbudowanych zadań głównych i pobocznych punkty doświadczenia przeznaczymy na nowe umiejętności. Od tych ostatnich zależeć będą dostępne możliwości – większość zadań cechować ma spora swoboda doboru sposobu, w jaki zechcemy je realizować.

Chcielibyśmy także gry: Bully 2

GTA 6 jest nieuniknione, ale marzymy także o tym, by Rockstar powrócił do dobrze wspominanego uniwersum uczniów z Akademii Bullworth. Bully z powodzeniem przeszczepiało mechaniki Grand Theft Auto do świata odrabiania lekcji, tyranizowania kujonów i wyrywania szkolnych piękności. Choć gra nie osiągnęła takiego sukcesu finansowego jak gangsterskie i westernowe serie tego producenta, nie była również porażką finansową i wykazywała się potencjałem pozwalającym oczekiwać na kontynuację.

TWOIM ZDANIEM

Czekasz na PlayStation 5?

Nie
54,7%
Tak
42,2%
Nie wiem
3,1%
Zobacz inne ankiety
Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

God of War

God of War

The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II

Bloodborne

Bloodborne

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds

Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds

Wszystko o PS5. Premiera, cena, specyfikacja, tytuły startowe
Wszystko o PS5. Premiera, cena, specyfikacja, tytuły startowe

Kolejna, dziewiąta już generacja konsol stała się faktem i PlayStation 5 trafiło do pierwszych graczy. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie informacje na temat PS5.

Najlepsze gry na PS4 - 17 świetnych gier na PlayStation 4
Najlepsze gry na PS4 - 17 świetnych gier na PlayStation 4

PlayStation 4 już powoli odchodzi od historii, dlatego postanowiliśmy zaktualizować naszą listę najlepszych gier na PS4 - zapewne jeden z ostatnich razy. Oto rezultat naszej pracy.

Czy PlayStation 5 jest nam potrzebne już teraz?
Czy PlayStation 5 jest nam potrzebne już teraz?

Plotki o następcy PlayStation 4 rozpalają wyobraźnię fanów konsol firmy Sony, dając nadzieję na szybką premierę kolejnej generacji. Czy jednak faktycznie potrzebujemy PlayStation 5 tak szybko?