Strona Główna Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Encyklopedia Gier tvgry.pl Poradniki do gier Publicystyka Hardware Darmowe gry Sklep Znajdź Najtańsze Forum Premium

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach technicznych, reklamowych, statystycznych oraz by dostosować Serwis do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

Akceptuję

gry 27 września 2018, 15:54 Vergil

Data premiery American Truck Simulator Oregon

Miłośnicy podróżowania za kierownicą ciężarówki mogą już rozpocząć odliczanie do premiery Oregonu, czyli drugiego dużego dodatku do gry American Truck Simulator. Firma SCS Software ujawniła, że na jego debiut nie będzie trzeba czekać zbyt długo.

Firma SCS Software podzieliła się z graczami datą premiery dodatku do American Truck Simulatora, zatytułowanego Oregon. Jak się okazuje, „stan bobrów” odwiedzimy 4 października 2018 roku. Warto odnotować, że to już drugie rozszerzenie do tej produkcji – w pierwszym, wydanym w listopadzie 2017 roku, mogliśmy odwiedzić Nowy Meksyk.

Z uwagi na fakt, że oregoński przemysł jest oparty na wycince drzew i produkcji papieru oraz mebli, oprócz nowego regionu add-on przyniesie również zmiany w ekonomii. Poza tym deweloperzy dokładają starań, by jak najwierniej oddać wygląd i różnorodność tutejszych krajobrazów. Co ciekawe, już przy okazji zapowiedzi owego dodatku autorzy przekonywali, że to ostatnie bynajmniej nie będzie łatwe. Należy bowiem pamiętać, że w Oregonie można znaleźć zarówno doliny jezior i rzek, jak i wysokie góry, wulkany czy malownicze wybrzeże.

O tym, czy ekipie SCS Software udało się oddać ducha tytułowego stanu, możecie się przekonać jeszcze przed premierą Oregonu. W naszej galerii czeka na Was paczka obrazków, z kolei pod tym adresem znajdziecie niemal godzinę materiałów wideo prezentujących go w akcji, na których zobaczycie przejażdżkę po asfaltowych i leśnych drogach w okolicy miasta Bend, podróż z Pendleton do Burns oraz drogę z Burns do Ontario.

Jak widać, „stan bobrów” to nie tylko gęste lasy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry American Truck Simulator

Dodaj swój komentarz

13

przejdź na