Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2018, 17:28

autor: Vergil

Niemal godzina gameplayu z dodatku Oregon do gry American Truck Simulator

W sieci pojawiły się materiały wideo prezentujące w akcji Oregon, czyli drugi duży dodatek do gry American Truck Simulator. Możemy na nich zobaczyć, jak będą przebiegać podróże po asfaltowych i leśnych drogach „stanu bobrów”.

Na początku lutego 2018 roku dowiedzieliśmy się, że drugi duży dodatek do gry American Truck Simulator, którego premiera ma nastąpić w tym roku, wzbogaci tę produkcję o stan Oregon. Dzisiaj natomiast mamy dla Was trzy materiały wideo z owego add-onu, trwające łącznie blisko godzinę.

Na pierwszym z poniższych nagrań (pochodzących z kanału firmy SCS Software w serwisie YouTube) możecie zobaczyć krótką przejażdżkę po asfaltowych i leśnych drogach okalających miasto Bend; następny film prezentuje podróż z Pendleton do Burns; trzeci z kolei ukazuje drogę z Burns do Ontario ulokowanego na granicy stanów Oregon i Idaho.

Na osobną wzmiankę zasługują informacje, które jakiś czas temu deweloperzy opublikowali na łamach swojego bloga. Autorzy zdradzili, że z uwagi na fakt, iż przemysł drzewny jest jednym z motorów ekonomii i transportu stanu Oregon, przywiązują dużą wagę do możliwie najbardziej realistycznego wyglądu lasów; oprócz bujnych drzew i kwiatów znajdziemy w nich także zwiędłe resztki roślinności oraz wyschnięte pnie. Poza gęstymi lasami na mapie pojawią się również bagna i mokradła, a także malownicze łąki. Ponadto dołożono starań, by pokazać graczom unikalną florę tego stanu.

Warto przypomnieć, że American Truck Simulator: Oregon wprowadzi zmiany w ekonomii; autorzy mają na uwadze charakterystyczną strukturę tamtejszego przemysłu, w którym pierwsze skrzypce odgrywają firmy zajmujące się wycinką drzew i produkcją papieru oraz mebli. Ciekawostką pozostaje fakt, że Oregon bywa nazywany „stanem bobrów”, ze względu na dużą populację tego gryzonia na owych terenach (przez co niegdyś handel jego futrem stanowił ważny element gospodarki tego regionu).

Rozległe lasy, malownicze równiny porośnięte kwiatami, doliny rzek i wysokie góry to główne walory amerykańskiego stanu Oregon. - Niemal godzina gameplayu z dodatku Oregon do gry American Truck Simulator - wiadomość - 2018-07-04
Rozległe lasy, malownicze równiny porośnięte kwiatami, doliny rzek i wysokie góry to główne walory amerykańskiego stanu Oregon.
  1. Oficjalna strona internetowa gry American Truck Simulator