Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2018, 14:56

Stan Oregon trafi do American Truck Simulator w następnej kolejności

Firma SCS Software poinformowała, że następny dodatek do popularnego American Truck Simulator wzbogaci grę o stan Oregon.

Wirtualne ciężarówki wjadą do Bobrostanu. - Stan Oregon trafi do American Truck Simulator - wiadomość - 2018-02-02
Wirtualne ciężarówki wjadą do Bobrostanu.
AMERICAN TRUCK SIMULATOR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: SCS Software
  2. Wydawca: IMGN.PRO
  3. Gatunek: Symulator
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: 2 lutego 2016 r.

Firma SCS Software poinformowała dziś, że wydany dwa lata temu American Truck Simulator doczeka się następnego DLC. Kolejny po zeszłorocznym Nowym Meksyku dodatek będzie zawierał tzw. „Stan Bobrów”, czyli zlokalizowany w północnej części USA Oregon. Jak przyznają twórcy, wierne odwzorowanie tej przestrzeni w grze stanowi nie lada wyzwanie, z uwagi na różnorodność występującej tam natury – od jezior i rzek, przez wysokie góry i głębokie lasy, na wulkanach i wybrzeżu oceanicznym kończąc. Czy deweloperom udało się oddać ducha Oregonu? To możecie ocenić sami, oglądając zamieszczone screeny.

Przyroda, drzewa... a gdzie te bobry?

Zwiedzimy urokliwe miasteczka.

Rozbudowy doczeka się także wewnętrzna ekonomia gry, która uwzględni zróżnicowany przemysł i demografię opisywanego regionu. Spodziewać możemy się m.in. zamieszczenia w grze firm zajmujących się wycinką i przetwarzaniem drzew, wytwarzaniem papieru oraz produkcją mebli, ale także charakterystycznego, zaawansowanego technologicznie regionu zwanegosilikonownym lasem” (znajduje się w pobliżu Portland).

Gra wzbogaci się o przemysł utożsamiany ze stanem Oregon.

Dodatek Oregon do ATS, podobnie jak podstawowa wersja gry, pojawi się oczywiście wyłącznie na PC. Data premiery nie jest na razie znana. Twórcy zachęcają do uważnego śledzenia ich bloga, na którym pojawi się cykl wpisów przybliżających graczom nowe DLC.

  1. Jedziemy do Arizony wraz z grą American Truck Simulator
  2. Recenzja gry American Truck Simulator – ETS 2 może przejść na emeryturę