Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Chucklefish Najnowsze wiadomości i informacje

Stardew Valley - rolniczy przebój dostanie wersję mobilną

Adrian Werner, 10 października 2018, 11:47

Rolnicze RPG Stardew Valley doczeka się wersji mobilnych. Gra trafi wpierw na iOS, a potem na Androida. Będzie to produkcja premium, pozbawiona mikropłatności.

Stardew Valley - premiera trybu multiplayer na PC

Ender, 1 sierpnia 2018, 20:23

Pecetowa wersja Stardew Valley otrzymała nową łatkę o numerze 1.3, która wprowadza długo zapowiadany tryb zabawy wieloosobowej, a także masę nowych eventów, przedmiotów oraz dekoracji. Łatka dostępna jest dla edycji gry w serwisie Steam oraz GOG.

Stardew Valley - tryb multiplayer na PC ukaże się 1 sierpnia

Serek, 21 lipca 2018, 10:35

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów prowadzenia wirtualnego gospodarstwa. Studio ConcernedApe udostępniło trailer z datą premiery trybu wieloosobowego do gry Stardew Valley. Posiadacze pecetów zagrają ze znajomymi 1 sierpnia, natomiast konsolowi gracze muszą uzbroić się w cierpliwość.

Twórcy Stardew Valley udostępniają wersję beta trybu wieloosobowego

Jakub Mirowski, 1 maja 2018, 14:37

Posiadacze Stardew Valley na Steamie mają już dostęp do otwartej bety aktualizacji, która wprowadzi do gry tryb wieloosobowy. Osoby korzystające z platformy GOG będą musiały poczekać jeszcze kilka dni.

Stardew Valley - sprzedaż gry przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy

Góral, 22 stycznia 2018, 18:42

Wydane w 2016 roku na PC-tach, a w późniejszym czasie także na konsolach, rolnicze RPG Stardew Valley rozeszło się w nakładzie przekraczającym 3,5 miliona egzemplarzy.

Stardew Valley na Switcha z datą premiery

Lavdrynka, 2 października 2017, 20:19

Twórca Stardew Valley ogłosił szczegóły wersji na konsolę Nintendo Switch. Premiera jeszcze w tym tygodniu.

Stardew Valley z ponad 3 mln posiadaczy na Steam

Adrian Werner, 31 sierpnia 2017, 10:24

Liczba posiadaczy rolniczego RPG Stardew Valley wśród użytkowników serwisu Steam przekroczyła trzy miliony osób.

Stardew Valley - poznaliśmy szczegóły trybu wieloosobowego

Lavdrynka, 1 sierpnia 2017, 17:22

Deweloperzy Stardew Valley uchylili rąbka tajemnicy i po pokonaniu największych problemów technicznych przybliżyli nieco szczegółów na temat przygotowywanego trybu wieloosobowego. Znajomi będą mogli zagrać jako nasi pomocnicy. Beta jeszcze pod koniec tego roku.

Starbound sprzedał się w 2,5 mln egzemplarzy

Góral, 24 stycznia 2017, 10:22

Studio Chucklefish pochwaliło się, że gra Starbound, której oficjalna premiera odbyła się w lipcu 2016 roku, sprzedała się w nakładzie przekraczającym 2,5 miliona egzemplarzy.

Wieści ze świata (Crytek Black Sea, Overwatch, Obcy: Przymierze, Chucklefish, Persona 5 / Yakuza Zero, Ace Combat 7) 4/1/2017

Draug, 4 stycznia 2017, 17:15

Dziś piszemy o przekształceniu zamkniętego Crytek Black Sea w niezależne Black Sea Games, aktualizacji z mapą Oaza do Overwatch, zapowiedzi gry VR na bazie filmu Obcy: Przymierze, dwóch nowych grach studia Chucklefish (twórców Starbound), braku Persony 5 i Yakuzy Zero na PC i Switchu oraz o możliwym wydaniu Ace Combat 7 na XOne. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Stardew Valley - dzisiaj premiera aktualizacji 1.1

YouRec, 3 października 2016, 16:50

Eric Barone poinformował na swoim Twitterze o premierze najnowszej aktualizacji do popularnego sandboksa. Od teraz w Stardew Valley możemy między innymi wziąć rozwód i zbudować piwnicę.

Starbound opuszcza Early Access i debiutuje w wersji 1.0 na PC

luckie, 22 lipca 2016, 14:19

Dziś o 19:00 Starbound opuści Early Access i zadebiutuje na Steamie w pełnej wersji. Twórcy tej sanboksowej platformówki zapowiadają jednak, że to nie koniec nowości, gdyż w grze z czasem pojawiać się ma sporo dodatkowych elementów.

Starbound - koniec Early Access 22 lipca

Keczup, 8 lipca 2016, 23:25

Na oficjalnym blogu dewelopera Starbound - studia Chucklefish - pojawiła się informacja, że 22 lipca gra ostatecznie zostanie zaktualizowana do wersji 1.0. Wraz z nadchodzącą łatką, Starbound opuści strefę Early Access.

Stardew Valley - informacje o przyszłości gry (patch 1.1, tryb co-op, pomoc ze strony Chucklefish)

Góral, 2 maja 2016, 11:06

Studio Concerned Ape poinformowało, że postanowiło skorzystać z pomocy firmy Chucklefish. Dzięki temu prace nad przyszłymi aktualizacjami gry Stardew Valley, w tym nad wyczekiwanym trybem co-op, powinny pójść szybciej.

Starbound wkrótce wyjdzie z wczesnego dostępu. Znamy zawartość aktualizacji do wersji 1.0

Jakub Mirowski, 4 kwietnia 2016, 09:37

Twórcy gry Starbound, studio Chucklefish, poinformowali, że wkrótce ich produkcja opuści etap wczesnego dostępu - po ponad dwóch latach w usłudze Early Access - i zostanie zaktualizowana do wersji 1.0.

Starbound ożywa po ponad roku

Luc, 30 stycznia 2015, 16:00

Starbound – najbardziej rozpoznawalna produkcja studia Chucklefish – właśnie doczekało się pierwszej, dużej aktualizacji od marca 2014 roku. Patch, który trafił na ogólne serwery dodaje m.in. nową rasę, zadania i światy, a także zmienia system walki oraz umiejętności.

Halfway - turowa strategia science-fiction zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 17 lipca 2014, 06:40

Studio Robotality poinformowało, że zainspirowana serią XCOM turowa strategia Halfway trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu. Przy produkcji gry pomaga zespół Chucklefish, czyli twórcy Starbound.

Studio Chucklefish, znane ze Starbound, stworzy sieciową grę o piratach z otwartym światem?

Adam Zechenter, 5 lutego 2014, 19:34

Wraz z planowaną na czerwiec premierą gry Starbound, niezależne studio Chucklefish staje przed problemem, czym zająć się w następnej kolejności. Ze wstępnych zapowiedzi wynika, że może to być sieciowa gra w klimatach pirackich.

Starbound kupiono ponad milion razy

luckie, 7 stycznia 2014, 10:32

Niezależna gra Starbound znalazła do tej pory ponad milion nabywców. Przedsprzedaż produkcji ruszyła w kwietniu 2013 roku, a od miesiąca da się ją kupić we Wczesnym Dostępie na Steamie.

Starbound zadebiutuje w wersji beta jeszcze w tym roku

Sarge, 1 października 2013, 12:50

Jeszcze w tym roku gracze będą mogli sprawdzić grę Starbound w wersji beta. Premiera końcowego produktu odbędzie się w późniejszym terminie. Więcej szczegółów na temat bety poznamy niebawem.

Starbound przyniósł twórcom ponad milion dolarów za sprawą pre-orderów

Sarge, 30 kwietnia 2013, 11:45

Minęły ponad dwa tygodnie od rozpoczęcia przyjmowania zamówień przedpremierowych na grę Starbound. Za ich sprawą studio Chucklefish zdołało zebrać ponad milion dolarów.

Starbound przyniósł twórcom 750 tysięcy dolarów. Będą skamieniałości

Sarge, 19 kwietnia 2013, 12:00

Przez kilka dni od ruszenia z systemem pre-orderów gry Starbound, studio Chucklefish uzbierało ponad 750 tysięcy dolarów. To pozwoli twórcom na wzbogacenie rozgrywki o możliwość wydobywania w wirtualnym świecie skamieniałości o różnych właściwościach.

Starbound - pierwszy dzień preorderów przyniósł twórcom ponad 250 tys. dolarów

Adrian Werner, 14 kwietnia 2013, 08:38

Ruszyła przedsprzedaż Starbound, czyli sandboxowej platformówki współautora gry Terraria. Akcja okazała się wielkim sukcesem i w ciągu niecałego dnia twórcy zgromadzili w ten sposób ponad ćwierć miliona dolarów.

Zapowiedziano Starbound, czyli grę science-fiction współautora Terrarii

Adrian Werner, 19 lutego 2012, 16:39

Na początku lutego pisaliśmy o nowym projekcie jednego z ludzi stojących za szalenie popularną Terrarią. Wtedy mogliśmy obejrzeć raptem kilka screenów. Teraz poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety.