Silent Hill 3: Underground Passage cz.1

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Underground Passage

Ważne informacje: Lokacja ta "naładowana" jest całym mnóstwem potworów. Na szczęście w większości są to niezbyt groźne Numb Bodies. Jeśli nie chcesz mieć problemów z apteczkami i amunicją badaj wskazywane przeze mnie pomieszczenia.

Opis przejścia:

Wyjdź z pociągu - [Solucja Silent Hill 3] Underground Passage cz.1 - Silent Hill 3 - poradnik do gry

Wyjdź z pociągu. Kieruj się w lewo. Korzystając z okazji, że nic się akurat nie dzieje możesz zapisać stan gry. Ruszaj w stronę jedynych widocznych drzwi. Po znalezieniu się w nowym korytarzu zejdź po schodach na dół. Dojdziesz do skrzyżowania. Wybierz prawą odnogę.

Biegnij cały czas prosto - [Solucja Silent Hill 3] Underground Passage cz.1 - Silent Hill 3 - poradnik do gry

Biegnij cały czas prosto. Po dotarciu do drzwi skorzystaj z nich. Znajdziesz się w pierwszym zapotworzonym korytarzu. Radziłbym nie wdawać się w zbyt wiele walk, tym bardziej, że zarówno Numb Bodies, jak i Pendulum są łatwe do ominięcia. Idź w lewo. Trzymaj się prawej ściany. Po dotarciu do widocznych na screenie drzwi wejdź do środka.

Wpadniesz tu na kolejnych wrogów - [Solucja Silent Hill 3] Underground Passage cz.1 - Silent Hill 3 - poradnik do gry

Wpadniesz tu na kolejnych wrogów. Uważaj ponieważ z racji tego, iż korytarz nie jest zbyt szeroki ciężko będzie niektórych ominąć. Biegnij prosto. Ponownie wybierz pierwsze prawe drzwi. Idź dalej. Skręć w lewo przy pierwszej możliwości (screen).

Przejdź przez drzwi - [Solucja Silent Hill 3] Underground Passage cz.1 - Silent Hill 3 - poradnik do gry

Przejdź przez drzwi. No, nareszcie trochę spokoju. Skieruj się w lewo. Podejdź do tablicy z ogłoszeniami i zabierz mapę okolicy (Underpass Map). Zauważ, że tuż obok o ścianę oparty jest ogromny młot (Maul). Weź go. Będziesz mógł go wykorzystywać w roli broni białej. Dobrym pomysłem jest zapisanie stanu gry, tym bardziej, że czekają Cię kolejne ciężkie walki. Kiedy będziesz gotowy wyjdź drugimi drzwiami (często zerkaj na zdobytą mapę!).

Znajdziesz się w kolejnym korytarzu - [Solucja Silent Hill 3] Underground Passage cz.1 - Silent Hill 3 - poradnik do gry

Znajdziesz się w kolejnym korytarzu. Biegnij prosto. Trzymaj się prawej ściany. Uważaj jednak, bo okolicę patroluje jeden duży Numb Bodies (jest też kilka mniejszych, ale to akurat żaden problem). Wybierz pierwsze drzwi po prawej. Ukazałem je na screenie.

Silent Hill 3

23 maja 2003

PC PlayStation
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
Z
Centurion 0
2007-02-19 18:10

Hmmm... Odnoszę wrażenie, że autor tego poradnika albo nie był zbyt zainteresowany tą grą, albo nie miał czasu się w nią bardziej zagłebić. Wg niego najlepszą bronią jest... ciągłe uciekanie, a przecież z ucieczek nie ma żadnej frajdy/satysfakcji! Posłuchajcie lepiej kilku moich porad dotydzących przeciwników. DOUBLE-HEAD`y można łatwo zabijać nożem/rurą cały czas się cofając i uderzając psa, gdy skacze i dobijać, gdy się przewraca. CLOSER`a można bez problemu zabić nożem-wystarczy cały czas chodzić dookoła niego używając strafe`ingu-czyli chodzić bokiem w lewo/prawo-jednocześnie cały czas go dźgając aż padnie. PENDULUM wystarczy zastrzelić z bliska ze strzelby i dobić na ziemi maczugą/kataną/paralizatorem. Na grubasów (INSANE CANCER) bardzo skuteczne są combosy kataną i dobijanie maczugą, zaś pielęgniarki (NURSE) wystarczy bić żelazną rurą co powoduje, że tracą równowagę i nie mogą zadać nam ani jednego ciosu. Dziwię się też, że autor odradza stosowanie broni białej w walce z drugim bossem-MISJONARZEM. Przecież strzelba jest na niego nieskuteczna, bo odbija pociski. A katana jest 100 razy skuteczniejsza! Trzeba mieć tylko refleks do bloków i szlachtować go, gdy się odsłania i zamierza do ciosu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Stranger.
Senator 218

GRYOnline.plTeam

2004-10-11 11:10

zapytam ponownie - a jaki to ma zwiazek z moim poradnikiem :) ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2004-10-11 09:11

Jedna z najlepszych gier w jakie ostatnio gram!!!!!!!!!Najlepsze efekty są późnym wieczorkiem przy zgaszonych światłach i podłączonej wieży do konsoli he, he...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2004-03-18 14:42

Komentarz bez Hermina to nie komentarz :-) Hermin, jesli to czytasz - PROSZE, pisz sensownie. Nie obchodzi mnie czy chcesz sobie nabic posty czy nie, ale pisz przynajmniej na temat. Ja na przyklad nie widze zwiazku pomiedzy poradnikiem do gry a stwierdzeniem, ze jest ona fajna :-)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
temp2
😊
Generał 150
2004-03-18 00:31

Daj spokoj Wolfen niech dzieciak ma radoche...Pewnie ma z 10 lat....

W encyklopedii jest jeszcze troche gier do "zrecenzowania".Ciekawe kiedy LEGEND'a dostanie ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
W
👎
Generał 72
2004-03-17 23:59

Stranger ------> Dziwne jest tylko, że nikt z moderatorów tego nie widzi :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2004-03-17 23:57

jabol180 --> no a od czego masz moj poradnik :-) ?
Vejt --> heh, no coz, kolega hermin najwyrazniej chce sobie nabic jak najwiecej postow...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Vejt
Senator 89
2004-03-17 14:44

zajebista gierka a jeszcze na dodatek fajna
masło maślane

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2004-03-17 14:30

pomocy zawieche złapałem w szpitalu w silent hill 3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2004-03-05 16:24

zajebista gierka a jeszcze na dodatek fajna

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl