Hitman 2: Trofea/Osiągnięcia - lista wszystkich, podstawowe informacje

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Nasz poradnik trofeowy do gry Hitman 2 oferuje bardzo rozbudowane opisy odblokowania aż 118 różnych trofeów oferowanych przez tę produkcję. Każde trofeum posiada informację o jego wymaganiach oraz nasz autorski komentarz jak najłatwiej można je zdobyć.

Podstawowe informacje

Oto kilka najważniejszych informacji o trofeach gry Hitman 2:

  1. Hitman 2 to bardzo nietypowa gra pod kątem zdobywania trofeów. Do ponownego odblokowania są "stare" osiągnięcia z Hitmana 1, a także dostępne są zupełnie nowe osiągnięcia z nowych lokacji Hitmana 2.
  2. W przypadku trofeów z Hitmana 1 do odblokowania jest ich w sumie 69. Musisz się nimi ponownie zająć nawet jeśli już wcześniej je zdobyłeś grając w pierwszy sezon. Epizody Hitmana 1 nie są domyślnie dostępne w Hitmanie 2. Wymagane jest zainstalowanie paczki Spuścizna (Legacy Pack), a więc potwierdzenie posiadania pierwszego sezonu gry. Pozwoli to na uruchamianie starych epizodów z poziomu menu głównego Hitmana 2. Ciekawostką jest to, że etapy te w Hitmanie 2 doczekały się różnorakich drobnych usprawnień i poprawek.
  3. Nowa zawartość Hitmana 2 oferuje możliwość zdobycia w sumie 49 zupełnie nowych trofeów. Są to osiągnięcia obejmujące sześć nowych epizodów gry dostępnych w dniu premiery oraz poziom Himmelstein powiązany z nowym trybem gry Sniper Assassin.
  4. Hitman 2 nie oferuje możliwości zdobycia platynowego trofeum na PS4. Pewnym pocieszeniem jest to, że wszystkie trofea gry są warte łącznie aż 3015 punktów. Jest to znacznie więcej niż w przypadku standardowych wydań gier z platynowym trofeum.

Lista wszystkich trofeów

Hitman 2 podobnie jak pierwsza część podzielony jest na szereg paczek z zawartością (różnymi lokacjami), które można osobno instalować. Z każdą powiązanych jest kilka osiągnięć. Oto dokładna lista jak wygląda ten podział:

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Hitman 2

13 listopada 2018

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
2024-04-21
07:04

aaaaa71441399df Junior

Mam problem ukończyłem 3 wyzwania do misji fabularnych w Whittleton Creek a nie dostałem pistoletu że strzałkami usypiającymi mimo że mam ukończone 3 wyzwania z misji fabularnych.

Komentarz: aaaaa71441399df
2023-08-05
18:38

wojtostant Junior

Aby zabić tylko ją w wyzwaniu "Jak odejść, to z hukiem" wystarczy odkręcić prawą rurę.
Środkowa odpowiada za flaminga.
Lewa za kogoś po prawej z perspektywy trybun.

Komentarz: wojtostant
2019-02-11
21:56

Risc Junior

Witam,
Zapytam i ja - jak tam poradnik w wersji PDF?

Komentarz: Risc
2019-01-31
17:54

10 cent Pretorianin

Co jest przyczyną tego, że do tej pory nie ma wersji PDF?

Komentarz: 10 cent
2019-01-20
13:42

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

To kiedy będzie dostępny do pobrania?

Komentarz: SnakeEyes
2019-01-10
16:48

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

Cześć no i co z tym poradnikiem??

Komentarz: SnakeEyes
2019-01-13
10:25

Stranger. Senator

-2
Stranger.

Zawartość www poradnika jest już w całości, poradnik w wersji pdf jest nadal w przygotowaniu.

Komentarz: Stranger.
2019-01-06
17:33

Stranger. Senator

-1
Stranger.

O ile nie wydarzy się jakaś zombieapokalipsa jutro powinna zostać wgrana na www ostatnia część poradnika. ;) Pdf też będzie w najbliższym tygodniu.

Komentarz: Stranger.
2019-01-11
07:50

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

Będzie dzisiaj ten poradnik?

Komentarz: SnakeEyes
2019-01-30
07:46

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

Widzę że kłamstwo goni kłamstwo i dupie macie czytelników. Jak nie potraficie czegoś zrobić to wystarczy napisać a nie ściemniać.

Komentarz: SnakeEyes
2019-01-05
11:56

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

Mam abonament do 11.01 fajnie jakby się Wam udało do tego czasu..

Komentarz: SnakeEyes
2019-01-04
06:55

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

Witam Kiedy poradnik zostanie udostępniony do pobrania?

Komentarz: SnakeEyes
2019-01-04
12:12

Zmroku Konsul

Zmroku

Cześć,

w przyszłym tygodniu :)

Komentarz: Zmroku
2018-12-19
09:21

Stranger. Senator

Stranger.

Tak, planujemy opublikować poradnik do wszystkich lokacji.

Komentarz: Stranger.
2018-12-25
09:18

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

Ok a kiedy mniej więcej poradnik zostanie ukończony?

Komentarz: SnakeEyes
2018-12-27
09:52

Stranger. Senator

Stranger.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. W tym tygodniu powinna się jeszcze co najmniej ukazać druga część opisu mapki Zatoczka Whittlecreek.

Komentarz: Stranger.
2018-12-19
06:52

SnakeEyes Legionista

SnakeEyes

Witam czy poradnik zostanie ukończony?

Komentarz: SnakeEyes

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl