Gdzie sabotować monitoring w misji Pościg za zjawą? | Hitman 2
Aktualizacja:
Na tej stronie poradnika do gry Hitman 2 informujemy jak wyłączyć kamery w Bombaju. Sabotowanie lokalnego monitoringu jest ważnym krokiem w każdej z rozgrywanych misji, gdyż Agent 47 nie pozostawi wtedy żadnych śladów swojej obecności i uzyskasz lepszy wynik punktowy.
Do momentu sabotowania kamer ochrony unikaj znalezienia się w ich polu widzenia. Nie niszcz ich też, bo pogorszy to wynik na koniec misji. Sabotowanie monitoringu w jednej z wymienionych poniżej lokacji wyłączy kamery na całej mapie.

Pierwsze miejsce gdzie możesz sabotować monitoring to poziom 3 wieżowca. Pomieszczenie ochrony jest zamknięte i wymaga dysponowania kartą dostępu. Problem ten możesz rozwiązać na dwa sposoby:
- Użyć przedmiotu do rzucania żeby wywabić strażnika na zewnątrz.
- Zbadać składzik na tym samym piętrze budynku - jest w nim karta.
Zanim wkroczysz do pomieszczenia monitoringu warto wcześniej zdobyć przebranie lokalnego strażnika. Nawet wtedy uważaj jednak na przeciwnika, który co pewien czas odwiedza tę lokację. Może on rozpoznać Agenta 47 nawet pomimo korzystania z przebrania.


Drugie miejsce gdzie możesz sabotować monitoring to jeden z wagonów na terenie zajezdni kolejowej. To lepsze miejsce do wyłączenia kamer jeśli nie używasz żadnego przebrania. Możesz łatwo przekraść się w pobliże zajezdni (używanie wytrycha do otwierania kontenerów), a następnie przejść przez jedno z rozbitych okien. W wagonie z monitoringiem przebywa pojedynczy ochroniarz królowej. Dodatkową zaletą tej lokacji jest to, że przebranie ochroniarza jest bardzo pomocne w wyeliminowaniu Vanyi.
0
- Hitman 2 - poradnik do gry
- Opis przejścia
- Pościg za zjawą w Bombaju
- Mapa lokacji i informacje o misji Pościg za zjawą w grze Hitman 2
- Jak łatwo zidentyfikować Maelstroma w misji Pościg za zjawą? | Hitman 2
- Zadania fabularne w misji Pościg za zjawą | Hitman 2
- Zamordowanie Vanyi Shah w misji Pościg za zjawą | Hitman 2
- Zamordowanie Dawooda Rangana w misji Pościg za zjawą | Hitman 2
- Jak przedostać się do kryjówki Kruków w misji Pościg za zjawą? | Hitman 2
- Gdzie sabotować monitoring w misji Pościg za zjawą? | Hitman 2
- Jak zdobyć śmiertelną truciznę w Bombaju? | Hitman 2
- Pościg za zjawą w Bombaju
- Opis przejścia
Komentarze czytelników
10 cent Pretorianin
Co jest przyczyną tego, że do tej pory nie ma wersji PDF?
wojtostant Junior
Aby zabić tylko ją w wyzwaniu "Jak odejść, to z hukiem" wystarczy odkręcić prawą rurę.
Środkowa odpowiada za flaminga.
Lewa za kogoś po prawej z perspektywy trybun.
aaaaa71441399df Junior
Mam problem ukończyłem 3 wyzwania do misji fabularnych w Whittleton Creek a nie dostałem pistoletu że strzałkami usypiającymi mimo że mam ukończone 3 wyzwania z misji fabularnych.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.