Plac Apolla (Apollo Square) | Solucja BioShock
Aktualizacja:
Ta strona poradnika do gry BioShock skrywa dokładny opis przejścia etapu zatytułowanego Plac Apolla. Głównym celem tego etapu jest ostateczne pozbycie się efektów kontroli umysłu poprzez zdobycie stosownego antidotum. Należy w tym celu dotrzeć do biura Suchonga.

DANE POZIOMU:
Liczba nagrań: 6
Liczba stacji upgrade'u broni: 1
Liczba Siostrzyczek: 2
Plazmidy | Toniki |
brak | Skupiony Haker 2 [Focused Hacker II] |
Ekspert Medyczny 3 [Medical Expert III] | |
Płodny Rzemieślnik [ Prolific Inventor ] (za uratowanie 18 dziewczynek) |
01 - Idź na wschód. Obok dystrybutora znajdziesz nagranie.
NAGRANIE : "Co się tutaj dzieje?" [What's Happening Here?] - Diane McClintock
02 - Przy Ogrodzie Obfitości znajdziesz nagranie. Kawałek dalej napotkasz pierwszą Siostrzyczkę na tym poziomie.
NAGRANIE : "Atlas Żyje" [Atlas Lives] - Diane McClintock
03 - Brak kontroli nad plazmidami jest dość irytujący, więc nie zwlekaj z udaniem się do Apartamentów Artemidy. Biuro Suchonga jest na drugim piętrze.
![]() | ![]() |
04 - Jest tutaj tonik fizyczny: Ekspert Medyczny 3 .
05 - W biurze Suchonga znajdziesz poszukiwane antidotum oraz nagranie. Gdy wypijesz antidotum, odzyskasz pełną władzę nad swymi plazmidami. Możesz wracać do centrum poziomu. Na pierwszym i trzecim piętrze apartamentów nie znajdziesz niczego konkretnego. Gdy wrócisz w okolice placu, napotkasz drugą Siostrzyczkę .
NAGRANIE : "Więź ochronna" [Protection Bond] - Suchong
06 - Skieruj się na południe, do Domu Pomocy Ubogim. Od razu po wejściu spójrz w prawo. W kufrze znajdziesz nagranie.
NAGRANIE : "Spotkanie z Atlasem" [Meeting Atlas] - Diane McClintock
07 - Dostań się na 4. piętro Hestii i wejdź do kwatery Alasa. Jest tutaj tonik: Skupiony Haker 2 . Zejdź po schodach, a znajdziesz stację Power to the People oraz dwa nagrania. Jeśli masz problem z przebiciem się przez strażników, użyj Hipnozy Tatuśka na kręcącym się tutaj monstrum.
NAGRANIE : "Największy przekręt" [The Longest Con] - Frank Fontaine
NAGRANIE : "Dzisiejszy Wypad" [Today's Raid] - Diane McClintock
![]() | ![]() |
08 - Po wyjściu z Hestii skieruj się do stacji metra i wsiądź do Batysfery.
UWAGA: Teraz jest ostatni moment na to, by powtórnie odwiedzić poprzednie etapy! Postaraj się znaleźć wszystkie brakujące nagrania audio oraz pozaliczać trofea związane z eksploracją. Gra nie pozwoli ci na powracanie do starych lokacji nawet po ukończeniu głównej fabuły!
0
- BioShock - poradnik do gry
- BioShock - poradnik do gry
- Solucja
- Witamy w Rapture (Welcome to Rapture) (1) | Solucja BioShock
- Witamy w Rapture (Welcome to Rapture) (2) | Solucja BioShock
- Pawilon Medyczny (Medical Pavillon) (1) | Solucja BioShock
- Pawilon Medyczny (Medical Pavillon) (2) | Solucja BioShock
- Skarb Neptuna (Neptune's Bounty) (1) | Solucja BioShock
- Skarb Neptuna (Neptune's Bounty) (2) | Solucja BioShock
- Kryjówka Przemytników (Smuggler's Hideout) | Solucja BioShock
- Arkadia (1) | Solucja BioShock
- Arkadia (2) | Solucja BioShock
- Targ Farmerów (Farmers' Market) | Solucja BioShock
- Arkadia raz jeszcze | Solucja BioShock
- Zamek Sybarytów (Fort Frolic) (1) | Solucja BioShock
- Zamek Sybarytów (Fort Frolic) (2) | Solucja BioShock
- Hefajstos | Solucja BioShock
- Główna Rozdzielnia Rapture (Rapture Main Controls) | Solucja BioShock
- Olimp (Olympus Heights) | Solucja w BioShock
- Plac Apolla (Apollo Square) | Solucja BioShock
- Punkt Prometeusza (Point Prometheus) | Solucja BioShock
- Poligon doświadczalny (Proving Grounds) | Solucja BioShock
- Finał | Solucja BioShock
- Solucja
- BioShock - poradnik do gry
Komentarze czytelników
Stalker1 Generał

kwestia: "Would you kindly" zapewne stanie sie kultowa odzywka graczy ;)
zanonimizowany365051 Chorąży
miało nie byc żadnych szkodliwych substancji, a jednak papierosy w grze zabierają "życie"
Lechiander Legend

Hej!
Mały problemik:
Jak dostać się za te drzwi? Lokacja Olimp, pokój dość charakterystyczny, nie powinno być problemu z przypomnieniem gdzie to - tam gdzie parka Houdinich sobie tańcuje i dopóki im nie przeszkodzimy, zajmują się sobą.
Mapka pokazuje, że za tymi drzwiami są schody prowadzące do lokacji, która jako jedyna jeszcze nie została przeze mnie odwiedzona.
Lechiander Legend

Chyba mam.
spoiler start
Było nie zabijać Cohena na końcu Fortu Frolic...
Może się komuś przyda.
spoiler stop
ixi1992 Pretorianin

Mógłby ktoś udostępnić wszystkie nagrania audio z tej gry. Najlepiej na maila: ixirafał@gmail.com. Byłbym wdzięczny, bo sam wszystkich nie znalazłem, a chciałbym całość chronologicznie przeczytać, aby lepie poznać fabułę ;)
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.