Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2020, 11:46

autor: Adrian Werner

Zombie w CoD: Black Ops - Cold War - pierwsze filmiki i konkrety

Studio Treyarch udostępniło pierwsze materiały wideo i informacje o trybie zombie w grze Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Call of Duty: Black Ops - Cold War bez wątpienia okaże się jedną z najważniejszych premier tego roku, więc wszystkie informacje o grze wywołują duże zainteresowanie. Poznaliśmy już konkrety odnośnie kampanii dla pojedynczego gracza oraz rozgrywek multiplayer. Teraz studio Treyarch ujawniło szczegóły kooperacyjnego trybu Zombie.

Udostępniono trzy materiały wideo. Pierwszy to tradycyjny zwiastun tego wariantu rozgrywki. Drugi to filmik, w którym deweloperzy omawiają nowości, jakie zaoferują w tegorocznej odsłonie. Trzeci i ostatni to intro mapy Die Maschine, rozgrywającej się w latach 80. w ruinach nazistowskiego bunkra.

Fabuła trybu zombie ma obracać się wokół rywalizacji między wspieraną przez CIA grupą Requiem, a sowiecką organizacją Omega Group. Call of Duty: Black Ops - Cold War postawi na nowe postacie i wątki, ale nie zabraknie także występów dobrze znanych bohaterów.

Tryb zombie zaoferuje opcję cross-play, pozwalając na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform sprzętowych. Postępy wypracowane w tym wariancie rozgrywki będą wliczały się do Battle Passa.

Rozgrywkę wzbogaci możliwość ewakuacji helikopterem. Jeśli do niego dotrzemy, to uzyskamy dodatkowe nagrody. Ciężko na nie zapracujemy, gdyż w momencie przywołania śmigłowca tempo spawnowania zombiaków zostanie mocno zwiększone.

Zombie w CoD: Black Ops - Cold War - pierwsze filmiki i konkrety - ilustracja #1
Gra ukaże się w listopadzie.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Black Ops - Cold War zmierza na pecety i konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X oraz PlayStation 5. Gra ukaże się 13 listopada tego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Call of Duty
  2. Zapowiedź Call of Duty: Black Ops - Cold War