Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2020, 22:33

Call of Duty Black Ops Cold War - gameplay z PS5

Call of Duty Black Ops Cold War pojawiło się na konferencji Sony. Zobaczyliśmy fragment rozgrywki z misji fabularnej oraz poznaliśmy datę alfy na PS4.

Call of Duty Black Ops Cold War - gameplay z PS5 - ilustracja #1
Firma Activision pokazała Call of Duty Black Ops Cold War w akcji na PS5.
W SKRÓCIE:
  1. Call of Duty Black Ops Cold War pojawi się na PlayStation 5 tej jesieni.
  2. Firma Activision pokazała na konferencji Sony fragment jednej z misji fabularnych.

Call of Duty Black Ops Cold War zadebiutuje na konsolach tej i następnej generacji. W trakcie konferencji Sony zobaczyliśmy nowe fragmenty rozgrywki prosto z PlayStation 5. Współpracująca przy grze firma Raven Software (wraz z Treyarch) zabiera nas na wycieczkę do Turcji, gdzie pod osłoną nocy musimy zlikwidować ważny cel.

Poza nowym materiałem ujawniono, że posiadacze PlayStation 4 będą mogli wypróbować wcześniej tryb sieciowy. Testy odbędą się w dniach 18-20 września tego roku. Udostępnione zostaną nam wybrane mapy i tryby gry, a także przebudowana opcja tworzenia własnej klasy oraz tzw. scorestreaki (specjalne ataki, do których otrzymujemy dostęp po zabiciu określonej liczby graczy).

Otwarta beta trybu dla wielu graczy rozpocznie się 8 października na konsoli PlayStation 4 i dostępna będzie w późniejszym czasie także na PC i Xboksie One. Call of Duty Black Ops Cold War do sprzedaży trafi 13 listopada.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Call of Duty