Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2020, 12:55

autor: AlexB

Zobacz Wiedźmina 3 z przeszło dwudziestoma modami graficznymi

Osoby prowadzące kanał Candyland zainstalowały do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu 21 modyfikacji upiększających grafikę. Film porównujący tę ulepszoną wersję z oryginałem jest dostępny w sieci.

W SKRÓCIE
 1. Na kanale Candyland pojawił się film porównujący oryginalnego Wiedźmina 3 z wersją z zainstalowanymi 21 modami graficznymi.
 2. Każdy może przygotować tego typu kompilację sam, ściągając odpowiednie fanowskie ulepszenia ze strony Nexus Mods.

Według niedawnego badania GameTrack przeprowadzonego przez stowarzyszenie ISFE oraz firmę analityczną Ipsos MORI, jednym z najważniejszych elementów gier według współczesnych odbiorców jest ładna grafika. Nic zatem dziwnego, że producenci największych produkcji starają się jak mogą, by w ich dziełach stała ona na jak najwyższym poziomie. Pogoń za atrakcyjną oprawą wizualną nie dotyczy jednak wyłącznie nowych tytułów. Świadczą o tym różnorakie oficjalne remastery, remake'i oraz fanowskie modyfikacje upiększające starsze pozycje. Sporo tych ostatnich powstało z myślą o Wiedźminie 3: Dzikim Gonie. Prowadzący doskonale znany youtube'owy kanał Candyland zebrali 21 z nich i zainstalowali w dziele studia CD Projekt RED. Co z tego wyszło? Przekonacie się o tym oglądając poniższy film, zestawiający zmodowany tytuł z oryginałem.

Spodobało Wam się? Jeśli tak, to możecie sobie sami przygotować taką kompilację modów graficznych. Kto wie, być może zachęci Was to do ponownego ukończenia Wiedźmina 3. Pełną listę fanowskich projektów użytych przez kanał Candyland, wraz z linkami do strony Nexus Mods, skąd możecie je ściągnąć, znajdziecie poniżej.

 1. 4K Clouds
 2. Agrenian BlACK
 3. KNG Ultra Grass 420
 4. Eternal Fire Menge
 5. Female Faces Upgraded
 6. HD Tree LOD Billboards (+DLC)
 7. Immersive Lighting
 8. Improved Signs Mod updated
 9. Kaedweni Red
 10. Male Faces Upgraded
 11. Meg Deira Arms White
 12. ProShadows
 13. More Shadows
 14. Ultra High Definition Project
 15. Next Gen Level of Detail
 16. The Witcher 3 HD Reworked Project v10
 17. Novigrad Reloaded
 18. Supreme to Extreme Graphics Options
 19. Tweaks
 20. Witch Hunter Armors
 21. Project Resonance

Aby Wiedźmin 3 z takim zestawem modów mógł działać jak najpłynniej, potrzebuje do tego odpowiedniego komputera. Przedstawiciele kanału Candyland zdawali sobie z tego sprawę, dlatego też specyfikacja sprzętu, na którym uruchomili tytuł i nagrali powyższy film, może robić wrażenie. Oto ona:

 1. System: Windows 10 Pro 64bit
 2. Procesor: Intel Core i7-9700K, 8x 4800 Mhz (OC)
 3. Pamięć: 32 GB DDR4 3000 RAM
 4. Karta grafiki: Nvidia GeForce RTX 2080 Ti
 5. Dysk: 250 GB Samsung 970 Evo Plus M.2 PCI SSD/4 TB HDD
Takie widoki mogą zachęcić do powrotu do Wiedźmina 3. - Zobacz Wiedźmina 3 z przeszło dwudziestoma modami graficznymi - wiadomość - 2020-02-19
Takie widoki mogą zachęcić do powrotu do Wiedźmina 3.

Jeśli chcielibyście jeszcze bardziej urozmaicić swojego Wiedźmina 3, to przypominamy, że w sieci dostępne są nie tylko modyfikacje graficzne do tego tytułu. Na przykład w listopadzie pisaliśmy o fanowskim projekcie uzupełniającym dzieło studia CD Projekt RED o 55 nowych broni. Możecie go ściągnąć z tego miejsca.

 1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
 2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie
 3. Wiedźmin 3: Dziki Gon – poradnik do gry